کجای استانبول هتل رزرو کنیم؟

کجای استانبول هتل رزرو کنیم؟

ترکیه یکی از توریستی ترین کشورهای دنیاست و استانبول از نظر گردشگر پذیری جز 5 شهر برتر دنیاست که یکی از مقاصد محبوب مردم ایران هم به شمار میرود.
استانبول دارای جاذبه های بی نظیر و پر تعدادی است که شما را روزها مشغول خود می کند و میتواند مقصدی باشد که بارها و بارها شما را به خود جذب کند.
اینکه شما چه هتلی را در چه منطقه ای برای اقامت انتخاب می کنید میتواند نکته بسیار با اهمیتی باشد چرا که نزدیک بودن به مراکز خرید و رستوران های معروف ، جاذبه های تاریخی و تفریحی و همچینین نزدیک بودن به فرودگاه و.. همه و همه می توانند تجربه سفر شما را تحت تاثیر قرار دهد .

رزرو هتل در منطقه تکسیم که به عنوان قلب استانبول معروف است و در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد و از نظر دسترسی تقریبا به همه جا نزدیک است ،می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد .

یا منطقه اکسارای استانبول جز مناطق با بافت قدیمی است و مراکز خرید و هتل های زیادی در این منطقه وجود دارد . اکثر هتل های این منطقه 3 ستاره هستند.
منطقه خلیج شاخ طلایی که به شکل یک شیپور است و جز زیباترین خلیج های دنیاست میتواند گزینه خوبی باشد شاخ طلایی حد فاصل بخش قدیمی استانبول با بخش مدرن آن است . ، در اطراف این خلیج پارک و رستوران های زیادی وجود دارد و از آن گذشته تماشای غروب آفتاب از این ناحیه یکی از جاذبه های تور استانبول استهتل های استانبول

کجای استانبول هتل رزرو کنیم؟
Rated 4.5/5 based on 470 reviews