پارک ملی آنگ تونگ سامویی تایلند

پارک ملی آنگ تونگ سامویی تایلند

آنگ تونگ در زبان تایلند ی به معنای ظرف طلایی است ، جزیره ای در 28 کیلومتری ساموئی ،که از کوفانگان 32 کیلومتر فاصله دارد و در سال 1980 در لیست پارک های ملی به ثبت رسیده است .

پارک ملی آنگ تونگ ، مجموعه ای 42 گانه از جزایری بکر و زیبا در خلیج تایلند است که شهرت آن عمدتا به خاطر شن های سفید ساحلی ، جنگل های انبوه ،کوهستان های آهکی ، آبشارها و غارهاست .

اینجا معدن شگفت انگیز تنوع جانداران و موجودات دریایی است .

اگر میخواهید در ساحل استراحت کنید ، غواصی کنید ، موج سواری کنید یا حتی به کوهنوردی علاقه دارید ، آنگ تونگ می تواند مکان مناسبی برای تفریح و گردش شما باشد .

اینجا به واقع یک بهشت گرمسیری است و مناظر آن هر لحظه شما را مسحور خود می کنند .پارک ملی آنگ تونگ بالغ بر 80 درصد مساحت جزیره آنگ تونگ را در بر گرفته است

صخره های آهکی شیب دار که گاهی تا ارتفاع 400 متر هم می رسند، یکی از جاذبه های انکار ناپذیر این جزیره است .

با تمام تفاسیر گفته شده ، گشت و گذار در 42 جزیره ای که در این مجمع الجزایر از آن ها نام بردیم خود هفته ها طول می کشد .

هر گوشه از این مجمع الجزایر پر است از گنج هایی که هر چه قدر هم برای شناخت آن وقت بگذارید باز هم کم است اما چون معمولا فرصت کافی برای گشت و گذار بیشتر در این منطقه ندارید ، مانند اکثر مسافران به دیدن کومائه و تالاب زمردین آن اکتفا میکنید و بدون اینکه متوجه باشید خود را از دیگر زیباییهای این جزیره محروم میکنید

برای رفتن به آنگ تونگ کافیست با تورهای یکروزه و کرایه قایق از کو سامویی یا کوفانگان خود را به این پارک برسانید .

اگر میخواهید غذاهای آنگ تونگ را تست کنید یک رستوران معمولی برای سرو غذاهای دریایی در جزیره وجود دارد که امتحان کردن آن خالی از لطف نیست .

ورود به پارک رایگان نیست اگر خواستید که با قایق وارد پارک ملی آنگ تونگ شوید زمانی که در جزیره کوفانگان و کوتائو هستید ، برای خود قایق رزرو کنید ، تا بتوانید راحت تر جزیره گردی کنید .

بهترین زمان برای بازدید از این پارک از مارس تا اکتبر است و از نوامبر تا ژانویه به دلیل سردی هوا پارک بسته می شود .

گشت و گذار در سواحل و جزایر تایلند جز شگفت انگیز ترین گزینه های تور تایلند است که پیشنهاد میکنیم آن را از دست ندهید

پارک ملی آنگ تونگ سامویی تایلند

پارک ملی آنگ تونگ سامویی تایلند
Rated 4.5/5 based on 470 reviews