جزیره بانگا رایا

جزیره بانگا رایا


تفریحگاه و آبگرم جزیره بانگا رایا در یک نقطه منزوی نزدیک به شهر کوتا کینابالو واقع شده است. تلویزیون کابلی، تهویه مطبوع، اینترنت با سرعت بالا و مینی بار در هر اتاق در دسترس است. ویلاها در تفریحگاه و آبگرم جزیره بانگا رایا دارای بالکن فوق‌العاده هستند. تفریحگاه ساحلی دارای امکانات مدرن اما با طراحی که شامل بسیاری از ویژگی‌های معماری بورنئو مانند سازه‌‌های الوار چوبی است. با ویلاهایی که در ساحل قرار دارند می‌توان از منظره گسترده در جنوب دریای چین لذت برد.
این تفریحگاه و آبگرم ساحل خصوصی خود را دارد و توسط معماری معاصر بسیار باسلیقه طراحی شده است. همه‌ی ۲۰۲ اتاق و سوئیت امکانات مدرن مانند تلویزیون با کانال‌های ماهواره‌ای و دسترسی به اینترنت را فراهم می‌آورند. مهمانان می‌توانند از استخر بی‌نهایت اقیانوس آرام و یا در ساحل شنی سفید از تماشای نمای با شکوه جزایر مجاور لذت ببرند.
تانجانگ رهو در قسمت شمالی لنکاوی قرار گرفته که یکی از زیباترین و آرامش‌بخش‌ترین سواحل در جزیره است. این تنها تفریحگاه در این بخش از جزیره است که انحصار و حفظ حریم خصوصی مهمانان  و گردشگران تور مالزی را تضمین می‌کند. تفریحگاه تانجانگ رهو توسط یک منظره صد ساله از غارهای سنگ آهکی و جزایر غیر مسکونی، بسیار زیبا و دلپذیر شده است. هر اتاق به اندازه کافی بزرگ است و همراه با کف چوبی و پنجره‌های بزرگ برای استفاده از نسیم گرمسیری و دیدن باغ‌های دلربا، استخر و یا دریا.


جزیره بانگا رایا

تفریحگاه رسا ریا شانگری- لا کمی بیش از نیم ساعت با مرکز کوتا کینابالو فاصله دارد. این هتل نزدیک آب‌های شفاف و سواحل بکر و دیدنی است. امکانات هتل شامل یک رستوران با غذاهای کالیفرنیا، سالن ورزش، اتاق بخار و سرویس ماساژ است. یک استخر شنا و هتل و حتی زمین گلف نیز در آن‌جا وجود دارد.
تفریحگاه پانگکور لائوت یک جزیره با مالکیت خصوصی است که در سه مایلی سواحل غرب مالزی در امتداد تنگه مالاکا واقع شده است. امکانت تفریحی دیگر مکان‌ها در این جزیره وجود ندارد، فقط یک خلیج منزوی در کنار سواحل بکر و یک حس عمیق از آرامش را به طور انحصاری برای مهمانان خود را به ارمغان می‌آورد.
ویلاها با دقت در امتداد جزیره مستقر شده‌اند و برخی دیگر در دامنه کوه و در میان جنگل‌های بارانی استوایی، بعضی دیگر در باغ های سرسبز گرمسیری قرار دارند، و بقیه چشم اندازی به ساحل با مناظر زیبا از دریا دارند.
تفریحگاه چهار فصل لنکاوی در ساحل تانجانگ رهو واقع شده است که برای مهمانان خود عمارت تابستانی و ویلاهایی با صداهای آرامش‌بخش از دریای آندامان و نمایش شورانگیز از غروب ورای ساحل را به ارمغان می‌آورد.امکانات رفاهی مهمانان تلفیقی از عناصر سنتی طراحی مالزی و ویژگی‌های تفریحگاه معاصر با کف چوب، سقف بلند و بالکن بزرگ و باز است.
ویلاهای مستقل با حریم خصوصی کامل مشرف به دریای لاجوردی را فراهم می‌آورند. برای حیاط بزرگ در خارج از اتاق میز ناهار خوری چهارنفره و مبل بزرگ تهیه دیده شده است. همچنین اتاق‌ها شامل یک تلویزیون بزرگ و اینترنت با سرعت بالا است.

جزیره بانگا رایا
Rated 4.5/5 based on 470 reviews