آبشار اراوان تایلند

آبشار اراوان تایلند


به هرکجای کره ی زمین نگاه کنیم پدیده های بی همتایی پیدا خواهیم کرد،برای کاوش در دل انگیزترین منطقه ای از آسیا میتوان به آبشار رویایی اروان واقع در تایلند ، کشور لبخند ها، اشاره کرد؛که یکی از مقاصد پرطرفدار از نظر گردشگران در سال های اخیر میباشد.

این کشور آبشارهای شایگانی را داراست اما بی شک هیچ کدام از آنها به اندازه ی اروان حس آرامش توام با هیجان را به شما نخواهند داد! علاوه براین اروان در میان 10 مکان برتر تایلند عرض اندام می کند.آبشار مبهوت کننده ی اروان با وسعت 5/1 کیلومتر درپارک ملی ایالت کانچابوری،غرب تایلند قرار دارد.

حال میخواهیم قدم در مسیر آبشار اراوان بگذاریم توصیه میشود مسافران جهت پیمودن مسیر تنقلات و بطری آب اضافه همراه داشته باشند.بهتر است قبل از شروع یک دست لباس اضافه و کفش مناسب برای پیاده روی همراه خود بیاورید.

با ورود به آبشار هفت طبقه ی اروان خود را در بهشت حس میکنید.

این آبشار دقیقا هفت طبقه دارد .
نقطه شروع این گردش هیجان انگیز آبشارلاکوئن رنگ در طبقه اول میباشد که در حوالی آن یک کافه ی زیبا برای رفاه گردشگران تعبیه شده است. در طبقه دوم آبشار ژنگ ماچا داخل استخری میریزد که برای دوستداران شنا مکان مناسبی است.
آبشار فانام کو که در طبقه سوم واقع شده به دلیل ارتفاع زیاد و عرض کمتر با دو آبشاری که از آن گذر کردیم تفاوت دارد.دیدن ماهی ها کنار شناگران در برکه، و شکل کریستالی آن را میتوانید ببینید.
ادامه دادن راه از اینجا به بعد دشوار اما هیجان آور میشود. و اما آبشارهای بسیار زیبای طبقه چهارم که نسبت به فانام کو کوتاه میباشد ، اما اینها هم زیبایی خود را دارند،اگر همراه مسیر آب شویم به طبقه پنجم که برسیم ، منظره ی دلربای آبشار بوا مای لانگ چشم هارا به خود خیره میکند به طوری که بازدیدکنندگان رفتن به طبقات بالاتر را فراموش میکنند.بوا مای لانگ گزینه ی مناسبی برای آب تنی می باشد.
طی مسیر آبشارهای کوتاهی وجود دارد اما آبشار دانگ پروک سا آبشار مهیب طبقه ششم است،در طبقه ششم مواظب وسایلتان باشد!میمون های بازیگوشی در اطراف شما هستند که بدون ترس غذاهاو ادواتتان را میدزدند.
برای رسیدن به طبقه جادویی هفتم باید از درون آب عبور کرده واز نردبان هایی که پیش رویتان است بالا بروید، رد شدن از مسیرهای کم عرض که مجاور پرتگاه های خوفناک میباشد،کار ساده ای نیست.
هرگاه چشمتان به آبشار بی نظیر فوفا اراوان که شبیه فیل میماند برخورد یعنی به طبقه نهایی(هفتم) رسیدید.
نگران مسیر بازگشت نباشید چرا که روان تر از مسیر رفت است.
افرادی که مجذوب طبیعت هستند حتما از این منظره ی خارق العاده دیدن کنند.
به گردشگران تور تایلند توصیه میشود حتما این آبشار را از نزدیک ببینند ، چرا که تجربه ای باورنکردنی در آن نهفته است . بین ماه های نوامبر و فوریه بهترین زمان برای رفتن به آبشار اروان است.
مسافران عزیز میتوانند با مینی بوس،اتوبوس و قطاراز شهر بانکوک که تا استان کانچانابوری دو تا سه ساعت فاصله دارد، خود را به اروان برسانند.

آبشار اراوان تایلند

آبشار اراوان تایلند
Rated 4.5/5 based on 470 reviews