رستوران خانه شیشه ای پاتایا

رستوران خانه شیشه ای پاتایا

تایلند یکی از کشورهای محبوب آسیای شرقی است و آشپزی آن تلفیقی از طعم های به یاد ماندنی است که قطعا برایتان لذت بخش خواهد بود . کشور تایلند به دلیل محبوبیتی که در میان گردشگران سراسر دنیا دارد ، برای جلب نظر گردشگران تور تایلند در عرصه طبخ غذا و تامین خوراک ،به صورت تخصصی عمل نموده است و شما به هر کجای آن سر بزنید با فستیوالی از رنگ و طعم غذا مواجه خواهید بود . تنوع غذایی در این کشور به حد باور نکردنی زیاد است به طوری که میتوانیم شهر هایی چون پاتایا را جز پایتخت های آشپزی دنیا معرفی کنیم .
انواع رستوران های مخصوص غذای ملل مختلف را در اینجا میتوانید بیابید .رستوران های آمریکایی استرالیایی ایتالیایی چینی هندی عربی و ... همه و همه را میتوانید امتحان کنید.
یکی از رستوران های بسیار معروف پاتایا که مخصوص غذاهای بومی این کشور است ، رستوران خانه شیشه ای است . این رستوران بدون شک بهترین رستوران غذاهای دریایی تایلند است .که بیش از 170 نوع غذای دریایی در آن طبخ می شود .
این رستوران از نظر ظاهر بسیار شیک و مجلل است و فضای آن شیشه ای و بسیار زیباست . محیط این رستوران بسیار رومانتیک است و اگر چه به لحاظ قیمت غذا جز رستوران های گرانقیمت به حساب می آید اما از نظر کیفیت در سطح عالی است . . اینجا مکانی برای چشیدن ناب ترین غذاهای دریایی است و میتوانید غذاهایی چون خرچنگ و صدف و سویا و .. را در آن امتحان کنید
این رستوران از ساعت 11 تا 24 به صرف ناهار عصرانه و شام پذیرای مشتریان خود است و در وعده عصرانه و شام شلوغ تر است برای همین بهتر است که از قبل میز رزرو کنید یکی دیگر از چیزهایی که پیشنهاد میکنیم در وعده عصرانه امتحان کنید کیک های خانگی این رستوران است که بسیار لذیذ و مورد توجه مشتریان قرار گرفته است .
رستوران شیشه ای در ساحل جامتین در 12 کیلومتری جنوب پاتایا قرار دارد . یکی از مناظر زیبایی که در این رستوران می توانید نظاره گر باشید غروب آفتاب است


رستوران خانه شیشه ای پاتایا
Rated 4.5/5 based on 470 reviews