تور رافتینگ استانبول

تور رافتینگ استانبول


اگر به دنبال تجربه لحظات هیجان انگیز و به دور از دغدغه و مسائل روزانه زندگی هستید ، در تفریحات تور استانبول حتما برنامه ای برای شرکت در تورهای رافتینگ قرار دهید . ترکیه به سبب داشتن مناطق زیبای کوهستانی و رودخانه های خروشان از مناطق مناسب برای رافتینگ است. این سرگرمی هیجان انگیز طرفداران زیادی دارد و از این رو درامد زیادی نصیب برگزار کنندکان می شود.
تور رافتینگ در اغلب شهرهای ترکیه برگزار می شود. اما مزیت رافتینگ استانبول این است که رودخانه از میان کوهستان های بلند و طبیعت خیال انگیز عبور می کند و این مناظر لذت استفاده از تور رافتینگ را بیشتر می کند.
این تور از روستای توریستی Dokuzdegirman آغاز می شود. پیش از شروع قایق سواری می توانید در این روستا گردش کنید و از مناظر زیبای آن لذت ببرید. تور معمول اوایل صبح شروع می شود و گردشگران صبحانه خود را در این روستای زیبا و سنتی سرو می کنند.

تور رافتینگ استانبول

برای شرکت در این تور نیازی به همراه داشتن وسایل ایمنی ندارید. پیش از آغاز تور همه وسایل مورد نیاز از جمله لباس مخصوص و کلاه ایمنی در اختیار شما قرار می گیرد. پس برای شرکت در آن تنها نیاز به یک جفت کفش راحتی کوهنوردی و یک ژاکت یا لباس گرم برای مواقع بارش باران دارید. چرا که در این مناطق پیشبینی وضعیت آب و هوا سخت است و حتی ممکن است بارش باران برنامه تور را تغییر دهد.
قایق هایی که در این مسیر مورد استفاده قرار می گیرند، دارای ظرفیت دو نفره و 4 نفره هستند که پیشنهاد ما استفاده از قایق های 8نفره است که بسیار لذت بخش تر است.
این تفریح هیجان زیادی برای فرد ایجاد می کند و توصیه می شود افرادی که بیماری هایی همچون صرع یا دیابت یا مشکلات قلبی دارند با پزشک خود در این باره مشورت کنند.
بالا و پایین رفتن های ناگهانی قایق و تصور پرتاب شدن از قایق به درون آب و همچنین تصور غرق شدن قایق از هیجانات این قایق است. در این موارد نگران نباشید و با خیال راحت از این لحظات لذت ببرید. چرا که افراد راهنما در کار خود حرفه ای هستند.
برای رزرو رافتینگ می توانید از هتل محل اقامت خود بلیط تور را تهیه کنید. این تفریح پر انرژی یک روز از برنامه شما را پر خواهد کرد. آغاز تور از ساعت 7 صبح شروع شده و تا بعدازظهر ادامه دارد. مسیر 11 کیلومتری رودخانه melen که از روستا آغاز شده 2 ساعت طول می کشد. پس از آن ناهار و پیاده روی در طبیعت زیبای کوهستان در برنامه تور قرار دارد و در نهایت شما به هتل محل اقامت خود برگردانده می شوید.
تور رافتینگ علاوه بر ایجاد لحظاتی شادی بخش و هیجان انگیز به بازدیدکنندگان، تجربه یک کار تیمی را نیز به آنان می بخشد.
اگر عاشق هیجان هستید این تور فوق العاده را از دست ندهید .

تور رافتینگ استانبول
Rated 4.5/5 based on 470 reviews