پارک آبی استانبول

پارک آبی استانبول


کشور ترکیه برای جذب توریست تاکنون فعالیت های زیادی انجام داده که یکی از آنها تاسیس پارکهای آبی است. معمولا این پارک ها را در نزدیکی مکان های دیدنی و پر بازدید می سازند تا رفت و آمد گردشگران تور استانبول به آن راحت و بدون دردسر باشد.
پارک های آبی یکی از هیجان انگیزترین و لذت بخش ترین سرگرمی های سفر به ترکیه است. بخصوص در فصل های گرم توصیه می شود برای تازه شدن روح خود به این پارک ها سری بزنید.
به دلیل استقبال بالای گردشگران از این مجموعه ها، تعداد آنها در ترکیه زیاد است و در همه شهرها می توانید از این مکان های زیبا و انرژی بخش پیدا کنید و با گذراندن وقت در آن ها از سفر خود لذت ببرید.
پارک های آبی مختلفی در استانبول تاسیس شده که هرکدام زیبایی های خاص خود را دارند و از لحاظ امکانات تفاوت های زیادی باهم دارند. از جمله این پارک ها در استانبول می توان پارک آبی کلاب دلفین، آکوا مارین را نام برد. این پارکها از تکسیم فاصله زیادی دارند. و به همین دلیل سرویس های رفت و برگشت رایگان به این مناطق همه ساعته برقرار است.
یکی از این پارک های آبی که از مکان های جذاب و پرطرفدار استانبول و مورد علاقه گردشگران است، پارک آبی استانبول آکوا مارینا است که از لحاظ امنیت بالاترین استانداردهای دنیا را دارد و از این بابت می توانید با خیال راحت از امکانات در نظر گرفته شده لذت ببرید.
این پارک در فضای باز و در محیطی زیبا واقع شده است. این باعث می شود تعداد زیادی از گردشگران پس از بازدید از آثار باستانی شهر، برای استراحت و تفریح به این پارک ها بروند.

پارک آبی استانبول

موزیک زنده، تونل های آبی مرتفع، استخر المپیک، رافتینگ، استخر بازی کودکان، استخر مواج، انیمیشن ، آبشار مصنوعی، سیاه چاه آبی و سرسره های بلند از جمله امکانات این مجموعه هستند.
در این پارک از بابت رعایت اصول نظافتی و بهداشتی آسوده خاطر باشید و با خیال راحت از این لحظات لذت ببرید.
این شهر آبی زیبا لحظاتی شاد را برای خانواده ها رقم می زند و خاطراتی خوب را از ترکیه برای گردشگران به یادگار می گذارد. بهترین زمان برای رفتن به این پارکها روزهای گرم تابستانی است. در هولی گرم و زیر تابش شدید آفتاب شیرجه زدن در استخرهای با آب های درخشان حس غیرقابل توصیفی دارد که تجربه آن برای هر فردی دلچسب و شیرین خواهد بود.
یکی از جذابیت های این پارک تونل های سقوط بسیار هیجان انگیز آن است که وارد شدن به آن جرات زیادی می طلبد.
در کنار همه این امکانات شادی بخش، می توانید در کنار سواحل این پارک حمام آفتاب بگیرید و در آرامش استراحت کنید. شنا و دیگر ورزش های گروهی آبی در پارک استخرهای مخصوص به خود را دارد و بازدید کنندگان می توانند از این امکانات استفاده کنند.
این پارک بزرگ مجهز به سالن های، سونا ، جکوزی نیز می باشد که همه روزه به روی مراجعه کنندگان باز است.
از دیگر جذابیت های این مجموعه نمایشهای دیدنی و بسیار زیبای دلفین هاست که جزو مزیت های این پارک است. بازدید از استخر ویژه شیرهای دریایی و امکان شنا کردن با دلفین ها را هم در این پارک می توانید تجربه کنید.
با توجه به این که این مجموعه در فضایی باز تاسیس شده، سرویس هایی که ارائه می دهد، به نسبت شرایط آب و هوایی متفاوت است.
ظرفیت این مجموعه عظیم حدودا 3000 نفر است و هر روزه پذیرای جمعیت زیادی از گردشگران است. هزینه های استفاده از امکانات این پارک بسیار مناسب و به صرفه است.
در ورودی پارک می توانید از امکاناتی که برای رفت و آمد به هتل ها و سایر مناطق شهری تدارک دیده شده است، استفاده کنید. این سرویس ها برای مراجعه کنندگان به پارک رایگان است.
در سفر خود به استانبول لحظاتی شاد و پرهیجان را در این مجموعه تجربه کنید.

پارک آبی استانبول
Rated 4.5/5 based on 470 reviews