معروفترین کلوپ های استانبول

معروفترین کلوپ های استانبول


به کشور همه چی تمام ترکیه سفر کرده ایم و استانبول مقصد استراحت و خوش گذرونی ما میباشد. استانبول از سواحل سفید و دریا شفاف اش ، ساحلی که همه آرزویش را در سر می‌پرورانند ، گرفته تا کاخ هایی که ردپای پادشاهان زیادی در آن به جا مانده را همه و همه در دل خود جای داده است.
از سوی دیگر ، این شهر با داشتن مراکز خرید مجلل، هتل های لوکس ، جاذبه های تماشایی و رستوران های خوشمزه در سال از میلیون ها توریست مهمان نوازی میکند.
حتما از شب های شهر زیبا و کهن استانبول هم تعاریف زیادی شنیده اید ،شب هایش همچون روز روشن و سر زنده است... حال به شما چند کلوپ شبانه معرفی میکنیم تا سفرتان کامل شود.
کلاب بابل
طراحی و معماری این کلوب به صورت چندمنظوره میباشد چنانچه محیطی برای اجرای موسیقی زنده بوده و اغلب مشهورترین گروه های موسیقی بین المللی و هنرمندان داخلی ترکیه به اجرای برنامه در این کلوب می پردازند که با قیمت مناسب می توان به تماشای اجرای هنرمندانه آنها نشست و نهایت لذت را برد. کلوب بابل در بین سال های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷ میلادی جوایز مختلفی از جمله جایزه یکصد کلوب برتر جاز جهانی را از آن خود نموده است . علاوه بر این جایزه ها ، جایزه بهترین محل برگزاری کنسرت را نیز از آن خود کرده است.
اگر اهل آثار برتر بین المللی از موسیقی جاز، راگی و لاتین میباشید، تعطیلات آخر هفته را حتما در این کلاب بگذرانید. از سوی دیگر، کلاب بابل بیشتر مواقع در اختیار گروه های محلی میباشد که اجرا های بسیار دلنشینی دارند . دی جی این کلوب یک بار در ماه برنامه ویژه و بسیار جذابی را اجرا میکند.
ظرفیت کلوب بابل به ۳۰۰ نفر نشسته و چیزی حدود ۴۵۰ نفر در حالت ایستاده میرسد. به تازگی با گشوده شدن لانژ در این کلوب ،اجرای موسیقی زنده در آن فراهم شده است. حال در کنار موسیقی میل کردن دریایی از انواع غذاها، نوشیدنی ها و اسنک ها شبتان را دلپذیر تر میکند.

معروفترین کلوپ های استانبول

کلاب رینا
کلوب رینا در مقایسه با کلوب های دیگر استانبول، جز بزرگترین کلوب ها میباشد. محیط این کلوب بسیار امروزی و دلنشین است و برای کسانی که اهل مهمانی های پر شور و هیجانی هستند بهترین گزیه انتخابی است. شلوغی این کلوب حاکی از زیبایی و جذاب بودن آن است.
یادتان باشد اکثرا از قبل جایی را در این کلوب رزرو میکنند.برنامه های جذاب این کلوب حتی تا صبح هم ادامه دارد. اگر در شهر استانبول حضور دارید و به کلوب رینا نرفته اید ، بدانید که یکی از گزینه های پیشنهادی تور استانبول را انجام نداده اید. چراکه در این محیط اصلا احساس کسالت و خستگی نخواهید داشت. هنرمندان نامدار نیز برای تفریح ،این کلوب را انتخاب می کنند. اینجا فضایی را به رقص و رستوران اختصاص داه اند و ظرفیت آن حدود 2500 نفر است . نام این کلوب از روی نام دختری زیبا گرفته شده است.
ناگفته نماند که این کلوب محلی برای میلیونرها، مدل ها و هنرمندان معروف می باشد.
چشم انداز فوق العاده پل بسفر، این کلوب را بیش از پیش مشهور کرده است. اینجا در پایان هر فصل مرمت و بازسازی میشود و این مکان در طول تابستان و زمستان با حجم عظیم مراجعان همواره باز و آماده پذیرایی از مهمانان می باشد. رستوران های این کلوب غذاهای سنتی و بیمن المللی دارد.
بسیاری از رستوران های معروف و شناخته شده از جمله رستوران سمدان و رستوران چینی اژدها به این مجموعه نقل مکان کرده اند. توجه فرمایید که برای ورود به این کلوب از پوشیدن لباس های معمولی نظیر شلوار جین و تی شرت خوداری کنید. و برای ورود حتماً لباس رسمی بر تن داشته باشید.
کلاب آنجلیکا
انتخاب بیشتر مردم محلی ، کلوب آنجلیکا است ،به طوری که برای تفریح و سپری کردن اوقاتی خوش در فصل تابستان ، اکثرا کلوب آنجلیکا را ترجیح می دهند . معروفیت این کلوب از مجاورت با منظره های خیره کننده ی بسفر نشات میگیرد.
منوی این کلوب شامل تنوع زیادی میباشد. طراحی و بازسازی این کلوب توسط محمود آنلر انجام شده است. این کلوب همه چی تمام است ،چراکه هم بخش سر باز دارد یعنی شما زیر آسمان قرار میگیرید هم بخش سر پوشیده دارد.
آکوا کلاب دلفین
در فصل تابستان چه چیزی بهتر از یک آب تنی ، روحیه تان را عوض می کند! ....
حال برای آب بازی و تفریحات آبی و هیجان کافی است به آکوا کلاب دلفین استانبول سری بزنید. این مکان روباز است و پر از لوازم بازی آبی هیجانی که اگر جرات ریسک ندارید بهتر است سمت آنها نروید!

معروفترین کلوپ های استانبول
Rated 4.5/5 based on 470 reviews