کوه تائو تایلند

کوه تائو تایلند


همه ساله تعداد زیادی گردشگر به تایلند سفر می کنند. طبیعت زیبا، آب هایی شفاف، محل های اقامت با مناظری چشم نواز از طبیعت و همچنین غذاهای لذیذ باعث شده این کشور مقصد بسیاری از مسافران باشد.
کوه تائو به معنای جزیره لاکپشت یکی از جزایر  محبوب مسافران و گردشگران تور تایلند است. این جزیره در نزدیکی ساحل شرقی خلیج تایلند قرار دارد. جمعیت این جزیره در سال 2006، 1382 نفر گزارش شده است. اقتصاد این جزیره بر مبنای توریستی بودن آن و جذب گردشگر استوار است. جاده های این جزیره به صورت ابتدایی بوده و بیشتر برای حمل و نقل از موتور بایک، موتور سیکلت های سبک با چرخ های کوچک استفاده می شود.
با استفاده از موتور سیکلت می توان در جزیره گشت و گذاری کرد و از مناظر زیبا لذت برد. گردشگرانی که قصد استفاده از این وسیله را دارند، باید در نظر داشته باشند که ایمنی را حتما رعایت کنند.
این جزیره مقصد اول علاقمندان به یادگیری غواصی است. هر ساله تعداد زیادی افراد در این مناطق آموزش غواصی می بینند و گواهی غواصی در یافت می کنند. تمامی نقاط غواصی در تایلند جالب و هیجان انگیز است. اما غواصی کردن در کنار تعداد زیاد و متنوع جانداران دریایی مانند ماهی ها، مرجان ها و لاکپشت ها باعث شده که کوه تائو یکی از بهترین گزینه ها برای یادگیری غواصی باشد.

کوه تائو تایلند

علاوه بر غواصی در این مکان ها صخره نوردی از سنگ های گرانیتیاز دیگر جاذبه های هیجان انگیز این ناحیه است.. پیاده روی در این جزیره زیبا خود از تفریحاتی است که برای شما خاطرات خوبی به جای می گذارد.
فراموش نکنید که بهتر است زمانی را صرف قایق سواری در آب های زلال اطراف این جزیره به منظور دیدن سواحل و خلیج های کوه تائو کنید. سواحل زیبای این جزیره پوشیده شده با شن و ماسه های سفید در کنار آب های شفاف خلیج تایلند است که در نوع خود بی نظیر است. آب هایی که در آن گونه های مختلف ماهی های رنگارنگ وجود دارد و بسیار شگفت انگیز است.
این سواحل مکانی مناسب برای رسیدن به آرامش است. با توجه به کوچک بدون جزیره و تعداد زیاد گردشگر برای حفظ محیط زیست و جلوگیری از آسیب زدن به این چشم انداز زیبا، از ریختن زباله در ساحل و یا آب ها خودداری کنید.
اولین بار در سال 1980 به این جزیره قدم نهاده شد. اما اکنون تعداد زیادی هتل، خانه های ساحلی، کلبه های ییلاقی در آن وجود دارد و شما می توانید متناسب با توان پرداخت خود هر نوع مکانی را برای اقامت پیدا کنید. تنوع رستوران و غذا در این ساحل به قدری بالاست که با هر ذائقه و سلیقه ای سازگار است.
جالب است بدانید که بعضی از افرادی که دوست دارند مراسم عروسی ساحلی شگفت انگیزی داشته باشند به سراغ کوه تائو می روند. در این جزیره کمپانی های وجود دارد که مراسم های عروسی برگزار می کنند.
یکی دیگر از دلایلی که این جزیره را محبوب بسیاری از گردشگران کرده است جشن های هر ساله ای است که در این مناطق برگزار می شود. مردمان این جزیره به خوبی می دانند که یک جشن هیجان انگیز چگونه برگزار می شود. بسیاری از گردشگرانی که نام این مناطق را شنیده اند، کنجکاوند این جشن ها را از نزدیک ببینند و سعی می کنند در زمان برگزاری جشن ها در این جزیره حضور داشته باشند.
در 26 ژانویه، روز استرالیا، در این جشن در ساحل به باربکیو می پردازند و همچنین می¬توانید از موسیقی زنده لذت ببرید. در فوریه منتظر آتش بازی های هیجان انگیز در سواحل باشید. سال نو چینی ها در این ماه است!
22 اوریل روز زمین، روزی که در ساحل در صبح و آب ها در بعد از ظهر تمیز می شوند و پس از آن به نوشیدن و بازی می پردازند. جشن های بسیار دیگری نیز وجود دارد قبل از سفر، به تاریخ این جشن های هیجان انگیز دقت کنید.
در کل در این مناطق انواع جشن های مختلف برای جذب گردشگر و سرگرمی آنان برپا می شود که در نوع خود دیدنی و لذت بخش است.

کوه تائو تایلند
Rated 4.5/5 based on 470 reviews