موزه مادام توسو سنگاپور

موزه مادام توسو سنگاپور

موزه ی مادام توسو سنگاپور

در نگاه اول اگر به مسافران مقصد سنگاپور موزه ای را معرفی کنیم شاید کمی به نظر آنها خسته کننده به نظر برسد و بگویند علاقه ای به تاریخ ندارند و می خواهند در سنگاپور تفریح کنند.موزه ای که قصد معرفی آن را داریم با موزه های دیگر تفاوت دارد.قطعا مشتاق بازدید از آن خواهید شد.

موزه ی مادام توسو در سنگاپور از موزه هایی زنجیره ای است که در13 شهر بزرگ در جهان شعبه دارند و بسیار موفق و پرآوازه در حال فعالیت هستند. در این موزه مجسمه افراد مشهور با ظرافت ساخته شده و کاملا شبیه خود آنها است و بازدید کنندگان می توانند با آنها عکس بگیرند.گردش در این موزه بسیار هیجان انگیز است.



این مجسمه ها آنقدر با ظرافت و دقت ساخته شده اند که حتی خود اشخاص مشهور را هم متعجب می کند. البته نباید فراموش کنیم که در قد و جثه ی برخی از آن ها کمی اغراق و بزرگنمایی شده است.

جالب است بدانید که تندیس افراد مشهوری که در این موزه وجود دارد مربوط به افرادی است که امروزه زنده اند و یا به تازگی فوت کرده اند و تنها تندیس موسس این موزه ها یعنب مادام توسو است که به ۲۰۰ سال پیش باز می گردد.

فضای موزه شبیه به مراسم اسکار، جشنواره بین المللی فیلم هند و جشنواره هایی از این دست می باشد و تلاش شده همه ی تجملات هالیوودی ها نیز به درستی و کاملا شبیه رعایت شود.

شما برای بازدید از این موزه یک بلیط تهیه می کنید اما با آن می توانید سه تجربه ی مختلف را به دست آورید، قدم زدن بر روی فرش قرمز کنار مجسمه ی سوپراستارها، استشمام عطر بهترین گل های موجود در شهر و قایق سواری در تنگه ی سنگاپور.

موزه مادام توسو سنگاپور
Rated 4.5/5 based on 470 reviews