اورچارد رود سنگاپور

اورچارد رود سنگاپور


  سنگاپور هزار رنگ و اعجاب انگیز مرکز توجه دنیای توریستی است و سالیانه میلیون ها نفر از مشتاقان را به سوی خود جذب می کند. دیدنی های این کشور بسیار و سرگرمی های آن فوق العاده است. از بهترین امکانات روز برای رفاه حال مسافران استفاده می شود. لوکس ترین هتل ها، بزرگ ترین مراکز خرید ارائه دهنده متنوع ترین برندهای جهانی، سواحل و جزایر دیدنی و طبیعت فوق العاده آن تنها بخش های کوچکی از این کشور توریستی هستند که سبب می شود مقصد بسیاری از گردشگران قرار بگیرد. گرفتن ویزا و رفت و آمد به سنگاپور بسیار راحت است و به سرعت امکان پذیر است.
با اینکه این کشور تا سال های متمادی به عنوان لوکس ترین و گران ترین کشور دنیا انتخاب می شد، اما نباید عامل منصرف شدن شما از سفر به این کشور جذاب شود. چرا که سنگاپور سرزمینی است امکانات تفریحی و سرگرمی آن متناسب با توان مالی اغلب اقشار اجتماعی است. پس از این لحاظ نگران نباشید. پیش از سفر به این کشور تور مناسب با جیب خود را انتخاب کنید یا اگر قصد دارید به صورت اختصاصی سفر کنید، با رزرو یک هتل با قیمت مناسب و تهیه بلیط هواپیما پرواز به سرزمین عجایب را آغاز کنید.


به راستی که سنگاپور را باید سرزمین عجایب نامید. چرا که به نسبت مساحت کمی که دارد، تحول بزرگی در صنعت توریسم در خاورمیانه ایجاد نموده است. موقعیت جغرافیایی سنگاپور از دیرباز مایه برکت برای این سرزمین بوده است. از روزگاران قدیم این منطقه محل استراحت کشتی های تجاری بوده است. امروزه هم یکی از بزرگترین صادر کنندگان و وارد کنندگان دنیا است. معنی این جمله را زمانی درک خواهید کرده که در میان بازارها و مراکز خرید این کشور گشتی بزنید.
اگر در لابلای برنامه سفر خود قصد خرید دارید، باید یکی از معتبرترین مراکز خرید سنگاپور را به شما معرفی کنم. بلوار "اورچارد رود" تنها یک مرکز خرید نیست. این خیابان شلوغ و پر رزق و برق یکی از مناطق اصلی مورد علاقه گردشگران تور مالزی است. این خیابان به شدت گیج کننده و اجناس آن اغوا کننده اند. پیش از قدم نهادن در این خیابان لیستی از آنچه نیاز دارید را تهیه کنید. چرا که پس از ورود به این دنیای اجناس رنگارنگ فراموش می کنید که چه چیزی می خواستید بخرید. و با کیسه هایی از آنچه که که حتی فکرش را هم نمی-کردید از بلوار خارج می شوید. دو سمت خیابان مملو از غرفه های متنوعی از اجناس الکترونیک، پوشاک، سال های زیبایی، لوازم اسباب بازی و سرگرمی، مراکز خرید بزرگ، کافه های دنج و رستوران های کوچک و بزرگ است که همواره جمعیت زیادی از بازدید کنندگان را به خود جلب می کنند.
در واقع این خیابان بزرگ ترین و کامل ترین مرکز برای خرید است که هرآنچه که نیاز داشته باشید در آن پیدا خواهید کرد. مرکز خرید DFS Galleria Scottswalk بزرگترین مجتمع لوازم آرایشی، مرکز خرید (Far East Plaza) که قدیمی ترین مجتمع در این خیابان است صاحب مجموعه بزرگی از زیور آلات و پوشاک است، مرکز ION Orchard با معماری عجیب و شگفت انگیز صاحب کلکسیونی از معروف ترین و لوکس ترین برندهای جهانی، مرکز خرید Knightsbridge یکی از جذاب ترین مراکز خرید در این خیابان که ارائه دهنده معروف ترین برندهای زیور آلات و کیف و کفش است و نیز مرکز خرید (Mandarin Gallery) که شهر خیاطان نامیده شده است، از معروف ترین مراکز خرید در اورچارد رود سنگاپور است. در این منطقه نگران تقلبی بودن اجناس نباشید. چرا که قوانین خرید و فروش در این کشور به شدت کنترل می شود و از این لحاظ سنگاپور توانسته است رضایت بازدید کنندگانش را به خوبی جلب کند.

اورچارد رود سنگاپور
Rated 4.5/5 based on 470 reviews