ساحل ساساران مالزی

ساحل ساساران مالزی


میخواهیم این بار به آئینه ای غول پیکر در دل یکی از بکر ترین سواحل شرق آسیا سفر کنیم . ساحل ساساران آئینه تمام نمای آسمان بر روی زمین .اگر میخواهید شاهکار طبیعت را از نزدیک ببینید به ساساران سفر کنید.
یکی از بی نظیر ترین جلوه های موجود در این ساحل زمانی رخ می دهد که انعکاس ابرهای آسمان در این آئینه رخ می دهد و تفکیک آسمان و زمین را برای مشاهده گر مشکل می سازد
. بیخود نیست که اینجا یکی از مکان های مورد علاقه عکاسان است
ساحل ساساران در شهر کوالاسلانگکور به فاصله یک ساعت از شهر کوالالامپور قرار گرفته است .شما میتوانید از طریق تورهای یک روزه از کوالالامپور به ساساران بیایید .البته این را هم در نظر داشته باشید که امکان آمدن و گشت و گذار در این ساحل در تمام فصول سال محیا نیست .

ساحل ساساران مالزی

اما با این حال اگر در فصل مناسبی به این نقطه سفر کردید می توانید از پیاده روی و گشت و گذار در این ساحل لذت ببرید و به تماشای صیادانی که در حال ماهیگیری هستند بپردازید .اگر به بازدید از معابد علاقه دارید میتوانید سری به معاید محلی بزنید و از جذابیت های آن لذت ببرید . اینجا منو بلند بالایی از غذاهای دریایی انتظارتان را می کشد . اگر به غذاهای دریایی علاقه مند هستید ، غذاخوری این ساحل سلیقه شما را پوشش می دهد . ساساران در مجموع منبع انواع جانوران دریایی و خرچنگ ها و صدف هاست .
بارزترین ویژگی ساحل ساساران بکر بودن است و می توان دلیل آن را گمنام بودن این منطقه دانست . ساساران ساحلی است که بیشتر ،روستائیان منطقه آن را می شناسند و جالب است بدانید که از نظر ظاهری شباهت زیادی به بیایان سالاردویینی بولیوی دارد

ساحل ساساران مالزی
Rated 4.5/5 based on 470 reviews