شهر سیقناقی  در گرجستان

شهر سیقناقی در گرجستان

شهر سیقناقی در سال های اخیر شهرعشق نیز نامیده می شود، این شهر برای افرادی که از فشار کار و مشکلات خسته شده اند بسیار جذاب است. هر چیز کوچک , زیبا و دوست داشتنی را می توان در این شهر پیدا کرد.. قدم زدن در سیغناغی، ممکن است این احساس را در شما ایجاد کند که در ایتالیا راه می روید چرا که - معماری آن بسیار شبیه به شهرهای کوچک ایتالیایی است. خیابان های رمانتیک سنگ فرش شده ، بالکن ها با منبت کاری، 24/7 دفتر ثبت ازدواج 24/7 از زیباترین بخش های این شهر است که نباید آن را از دست داد.از جمله کارهای لذت بخش در این شهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1.پیاده روی و راه رفتن در اطراف دیواره های شهر
سیغناغی به دیوارهای بلندش معروف است : دیوارهایی که به خوبی تا 4.5 کیلومتر تا سلسله کوه ها حفظ شده اند وجود دارد. دو ورودی به این دیوار ها وجود دارد، بنابراین شما می توانید همانطور که پیاده روی می کنید از تماشای دره الزانی لذت ببرید.
2. بازدید از موزه سیقناقی
بازدید این موزه شما را با تاریخ این شهر و منطقه آشنا می کند. دراین موزه آثار کمیابی از نیکو پیروسمانی و لادو گودیاشویلی نیز وجود دارد.
3. بالا رفتن ازتپه و رسیدن به کلیسای سنت استفان
ویژگی این کلیسا این است که در داخل برج ساخته ، و برج ناقوس در کنار آن ساخته شده است. از برج ناقوس یک نمای زیبایی از شهر وجود دارد.
4 .بازدید از صومعه بودبه
این صومعه واقع در دو کیلومتری سیغناغی قرار گرفته است. این صومعه زیبا یکی از مهم ترین مکان ها برای گرجی ها است، چرا که سنت نینو، در این مکان به خاک سپرده شد. قبر او یکی از گزینه های مردم برای بازدید است - مردم اعتقاد دارند که این شخص حاجت های آنها را برآورده می کند.
قدم زدن در باغ صومعه به شما شکوه و احساس آرامش می دهد و شما همچنین می توانید به پایین باغ بهار مقدس سنت نینو بروید و ، ودر آب سرد شفابخش شیرجه بزنید.

شهر سیقناقی در گرجستان
Rated 4.5/5 based on 470 reviews