هتل سلطان طقری استانبول

هتل سلطان طقری استانبول


هتل سلطان طقری در یک ساختمان بازسازی شده متعلق به 129 سال پیش قرار گرفته است .معماری این ساختمان به سبک تاریخی عثمانی میباشد. در اتاقهای کلاسیک و کاخ گونه این هتل ، علاوه بر امکانات مدرن ، دسترسی به وای فای نیز رایگان میباشد. مسجد آبی 280 متر دورتر است.
تمامی اتاقها با کاغذ دیواری ، پرده و روتختی های کلاسیک دکور شده اند . اتاقهای دارای مبلمان لاکچری به سبک عثمانی بوده و سقف ها نیز آینه کاری شده اند .دستگاه تهویه هوا ، یک تلویزیون ال ای دی متصل به کانالهای ماهواره ای و حمامهای خصوصی نیز در هر یک از واحدها در نظر گرفته شده است.
در رستوران بی نظیر هتل ، صبحانه به صورت بوفه ای سرو میگردد . برای صرف نوشیدنی میتوانید به بار هتل سر بزنید .
میدان سلطان احمد با فروشگاهها و غذاخوری های بیشمارش 650 متر دورتر و ایستگاه تراموای سلطان احمد که دسترسی راحتی به سایر اماکن استانبول فراهم می آورد 750 متر دورتر از این هتل است . حاجیا صوفیه و کاخ توپکاپی 750 متر با این هتل فاصله دارند .
فاتیح یک انتخاب خوب برای مسافرانی است که در جستجوی معابد و کلیساها و آثار تاریخی و معماری شهرهای مختلف هستند. طبق بررسی ها ی انجام شده این هتل یکی از اماکن مورد علاقه مسافران تور استانبول است .
هتل سلطان طقری یکی از بهترین مکانها در استانبول است و میهمانان در مقایسه با سایر اماکن در منطقه شادتر و راضی تر هستند بسیاری از زوج های جوان در برآورد این هتل به عنوان مکانی مناسب برای سفرهای دو نفره امتیاز بالایی به هتل سلطان طقری تخصیص داده اند.
این هتل یکی از با ارزشترین اقامتگاه ها در استانبول است. و میهمانها نسبت به هزینه ای که پرداخت میکنند مزایا و امکانات بیشتر و بهتری دریافت خواهند کرد

هتل سلطان طقری استانبول

هتل سلطان طقری استانبول
Rated 4.5/5 based on 470 reviews