شهرهای مشابه ونیز در جهان

شهرهای مشابه ونیز در جهان

ونیز شهر زیبا و مشهور جهان که شهرت خود را از کانال های زیبایش به دست آورد, شهر های دیگری در جهان وجود دارند که مانند ونیز به خاطر داشتن کانال های متعدد شهرت دارد.گیتورن در شمال هلند

هلند که به نام کشور دوچرخه ها شهرت دارد و مردم آن به دوچرخه سواری علاقه دارند.اما باید گفت که در شهر گیتورن قایق ها جای دوچررخه را گرفته و گردشگران زیادی را جذب کرده است. این منطقه زیبایی شگفت انگیزی دارد.سوژو در شرق چین در نزدیکی شانگهای

سوژو یکی از جاذبه‌ها‌ی زیبا و مهم چین است و اغلب با عنوان «ونیز شرق» معرفی می‌شود. در شهر قدیمی سوژو ‌باغ‌هایی قدیمی وحیرت انگیز با معماری شرقی مخصوص چین وجود دارد که ارزش تاریخی این باغ‌ها‌ را به حدی رسانده که به عنوان میراث جهانی در سازمان یونسکو به ثبت جهانی رسیده اند..
استکهلم پایتخت سوئد

استکهلم شهر زیبا و پایتخت دوست داشتنی که به ونیز شمال اروپا شهرت دارد. این شهر در میان شهر‌ها‌ی شمال اروپا بیشترین جمعیت را دارد. بیشترین نمادها از وایکینگ‌ها را در سوغاتی‌های معروف این شهر می‌توانید مشاهده کنید از کلاه های وایکینگی با رنگ‌های پرچم سوئد تا تن‌پوش‌ها و پرچم‌های وایکینگ ها یافت می شود.
آنسی در جنوب شرقی فرانسه در کنار کوه‌های آلپ

این شهر در جنوب شرقی فرانسه و در کنار رشته کوه‌های آلپ قرار دارد. فاصله این شهر از پاریس پنج ساعت و نیم با خودروی شخصی یا تاکسی است.

شهرهای مشابه ونیز در جهان
Rated 4.5/5 based on 470 reviews