سیتی سنتر دیره

سیتی سنتر دیره


سیتی سنتر دیره یک حلقه از زنجیره مراکز خرید سیتی سنتراست که توسط یک شرکت اماراتی با نام ماجدالفطیم اداره میشود .این شرکت 12 شعبه در اسکندریه ، قاهره و شارجه و... دارد که یکی از آنها در منطقه دیره در ساحل و در کنار دریا واقع شده است.
سیتی سنتر دیره در سال 1995 در زمینی به مساحت 120 هزار متر مربع در 3 طبقه افتتاح گردید و تا قبل از اینکه مراکزغول آسایی همچون ابن بطوطه ، امارات و دبی مال احداث شوند بزرگترین مرکز خرید دوبی بود.
بیشتر که راجع به این مجموعه صحبت کنیم ، متوجه خواهید شد سیتی سنتر دیره تنها یک مرکز خرید نیست بلکه یک مرکز چند منظوره همه چیز تمام است. به همین دلیل سالانه بیش از 20 میلیون بازدید کننده دارد و همه آنها میدانند ازاین مرکز خرید ، که میزبان معروفترین برندهای دنیاست نمیتوان خرید چندان به صرفه ای داشت .
در این مجموعه 3 طبقه بیش از 370 فروشگاه مشهور پوشاک لوازم الکترونیکی ، لوازم خانگی ، لوازم آرایشی و بهداشتی و سایر محصولات محلی مثل ابریشم، ترمه و فرشهای شرقی،33نمایشگاه اتومیلهای تویوتا ولکسوس، مغازه طلا و جواهر، 50 رستوران مختلف با غذاهای متنوع و یک فود کورت بزرگ در کنار شهر بازی مجیک پلنت در طبقه اول ، 12 سالن سینمای وکس با ظرفیتی بالغ بر 3000 نفرمجهز به جدیدترین سیستم های نمایش فیلم، شهر بازی مجیک پلنت ، یک سالن بولینگ 8 لاینه (با طیف وسیعی از بازیهای الکترونیکی ، بیلیارد و ...)، فروشگاه سوئدی ایکیا ، هایپر مارکت فرانسوی کارفور و پارکینیکی با ظرفیت 3600 نفر ؛ وجود دارد.
اگر در گردش های  تور دبی هوس غذای ایرانی کردید حتما به یکی از رستورانهای خوب ایرانی به نام رستوران حاتم که در طبقه دوم سیتی سنتر دیره قرار دارد سر بزنید. در حوالی سیتی سنتر 11 هتل بزرگ و با کیفیت وجود دارد که به راحتی از سیتی سنتر قابل دسترسی است.
برای آشنایی بیشتر با سیتی سنتر دیره لیست برخی برندها در صنفهای مختلف را در زیر ارایه میدهیم.
برند پوشاک سیتی سنتر: زارا- کارن میلن - ب ب - پرومد - کاما -استرادیواریوس - مارکز اند اسپنسر - برشکا - من اند مُد – مالدینی – کالوین کلین.
فروشگاه جواهرات و ساعت : سواچ، دیور واچ ، واچ هاوس ، جواهری داماس ، جواهری آل مسرور، جوئل کورنر..
فروشگاه اسباب بازی : توی استور اکسپرس
فروشگاه لوازم بهداشتی : داروخانه ابن سینا و فیتنس فرست.
فروشگاه لوازم الکتریکی : سامسونگ ، وان موبایل ، میکرو سیتی تریدینگ، کول گجت ، های فون تلکام ، شارف دی جی

دیره سیتی سنتر

سیتی سنتر دیره
Rated 4.5/5 based on 470 reviews