رستوران های دبی 3

رستوران های دبی 3

در ادامه معرفی رستوران های معروف دبی ، میخواهیم به بررسی رستوران های الایوان و انگیما بپردازیم . با ما همراه شوید.
رستوران الایوان
در قلب بلندترین لابی دنیا رستوران فوق العاده و منحصر به فرد ال ایوان قرار دارد. با قدم گذاشتن در این رستوران اولین چیزی که نظرتان را به خود معطوف می کند طراحی با شکوه با ستون های طلایی سالن و فضای بسیار معطر آن می باشد. در دکور این رستوران لوکس تنها از رنگ‌های قرمز، مشکی و زرد استفاده شده و طراحی داخلی آن به گونه‌ای صورت گرفته که گویی وارد یک قصر یا یک مکان سلطنتی شده‌اید.
اگر به غذاهای عربی علاقمندید به این رستوران بروید، برترین غذاهای عربی را صرف کنید و از تماشای منظره فوق العاده آب های نیلگون و پرتلاطم خلیج فارس لذت ببرید. رستوران ال ایوان در طبقه اول هتل برج العرب قرار گرفته و ساعت کاری آن برای صرف ناهار از ساعت 12 تا 15:30 و برای صرف شام از ساعت 18 تا 00:00 می باشد.
کودکان 0 تا 3 سال به صورت رایگان، کودکان 4 تا 11 سال با پرداخت پنجاه درصد از هزینه و افراد بالای دوازده سال با پرداخت کل هزینه می توانند از این رستوران استفاده نمایند. در رستوران ایوان منحصر به فردترین و ناب ترین مزه های سرد و گرم عربی را مانند هوموس، موتابِل، فاتوش، باباگونی، کباب برهو روکاکِت پنیری را امتحان کنید.اِنیگما
اگر اهل غذاهای جدید و ترکیبی هستید حتما به این رستوران تازه تاسیس در پلاتزو ورساچه دبی سر بزنید.
غذاهای فوق العاده ای در انیگما خواهید یافت، که به شدت سر و صدا بر پا کرده اند.
ناگفته نماند که این رستوران عادی نیست و هر 3 ماه یکبار همه چیزش به خاطر ظاهر آن تغییر میکند حتی سر آشپز ها ؛ پس توقع نداشته باشید که در هر سفر به دبی و هر بار مراجعه به این رستوران با دکور، منو و خدمه یکسانی مواجه شوید .
قبل از اینکه به رستوران بیایید میز رزور کنید و غذا سفارش دهید ، مطمین باشید که در واقع تا غذا بر روی میز نیاید از آنچه واقعا خواهید خورد بی خبر هستید . طبق روال گفته شده سرآشپزها هر چهار ماه یک بار تغییر می کنند و همراه با خود منو های مخصوص شب را خواهند آورند . (بدون شک در دنیای آشپزی و رقابت بین سر آشپز ها ، هر سرآشپز منوی خاص خود را طوری ایجاد می کند که از دیگری برتری جوید).
در رزومه این تغییرات سر آشپزهای معروفی همچون کوکی داکوس بابورنت بوده اند .
ابتدای تاسیس رستورانسر آشپز کلی کویکو داکوستا ( که یک رستوران اسپانیایی دارد و صاحب سه ستاره ی میشلین است) با خوراک قارچ دنبلان فوق العاده اش در این مکان فعالیت می کرد . تا اینکه در ۲۰ ژوئن ۲۰۱۶، بجورن فرنتزن یک منوی مخصوص ۱۲ بشقابه عالی را ارائه داد .
برای ایجاد فضایی بهتر، مهمانی ها را می توان روی تراس برگزار کرد و در حالی که خورشید بر روی نهر دبی قرار دارد لحظاتی ناب را در خاطره ها ثبت کرد. منوی مخصوص ۱۲ بشقابه “کامل” که ۲۳۱ دلار در آخر هفته قیمت دارد گرانترین غذای این لیست است.
حلزون دو کپه ای محفوظ در صدفش که بسیار هم معروف است و بر روی یک لایه درخت صنوبر سرو می کنند ، ارزش یک بار امتحان را دارد .
رستوران های دبی 3
Rated 4.5/5 based on 470 reviews