رستوران های معروف دبی 4

رستوران های معروف دبی 4

در ادامه معرفی رستوران های معروف دبی ، میخواهیم به بررسی رستوران های متنوع دیگری در دبی بپردازیم . با ما همراه شوید.
رستوران نامو :
در یکی از طبقات بالایی ساختمان W Dubai، رستوران نامو یک تجربه بسیار عالی از صرف غذاهای شرقی با منظره‌ای زیبا از شهر دبی را برایتان به همراه دارد.
با انتخاب این رستوران به دنیایی متفاوت از عطر و طعم غذاهای آسیایی قدم گذارید و از صرف غذا در فضایی فوق العاده و مملو از آرامش لذت ببرید.
در رستوران نامو مجموعه ای از غذاهای آسیای شرقی سرو میشود. کیفیت این غذاها به قدری خوب بود که به راحتی در عرض چند ماه توانست به محبوبییت زیادی دست پیدا کند. این رستوران در منوی خود در کنار غذاهای متنوع و معمول کره ای ، چند مدل غذای ترکیبی سرآشپز نیز در خود جا داده که امتحان آن‌ها نیز خالی از لطف نخواهد بود.
در میان این ترکیبها ، ترکیب ساشی کره ای و سوشی ژاپنی جالبترین ترکیب است.
نگرش جدید، مبتکرانه و قانون شکنی که نامو به آشپزی دارد، انقلابی در جهان خوراک ایجاد کرده است. به عنوان مثال این رستوران "اشتها آورهای" قدیمی و خسته کننده را حذف و به جای آن مجموعه ی بی نظیری از استارتر ها را جایگزین کرده است.
محیط، دکور و سرویس دهی کارکنان نامو بسیار خوب است و قیمت‌های آن نیز با توجه به مکان و کیفیت غذاها مناسب به نظر می‌رسد.
رستوران Kung Korean Karaoke :
در شهر کویری مثل دبی که به طور کلی رستوران‌های کره‌ای بسیار کم‌تری نسبت به ر ستوران‌های چینی و ژاپنی دارد یک رستوران بسیار شیک کره‌ای تزیین شده با چراغ‌های نئون و رنگ بندی و دکور خاص با اتاق‌های خصوصی به همراه دستگاه‌های کارائوکه و موسیقی کی‌پاپ چیزی نیست که به راحتی از یادها برود. اتاق‌های خصوصی‌ این رستوران برای یک دورهمی خانوادگی کاملا ایده‌آل هستند.
نگران نباشید ، برای حال و هوای توریستها هم چاره ای اندیشیده اند ، کسانی که اهل موسیقی کره‌ای نباشند، چند مورد از آهنگ‌های کلاسیک و مهم نیز در دستگاه‌های کارائوکه وجود دارد تا برای آنها هم ساعات خوشی فراهم شود.
منوی کونگ پر شده از انواع غذاهای کره‌ای با بهترین کیفیت ممکن .
در این رستوران کم نظیر ، اوقات خوشی در انتظارتان است .

Asado
اگر به غذاهای گوشتی علاقه مند هستید و از گرفتار شدن به بیماریهایی مثل نقرس نمی هراسید ، به سراغ این رستوران آرژانتینی بروید که یکی از بهترین‌ غذاهای آمریکای جنوبی و گوشت‌های گریل شده را در بهترین حالت ممکن سرو میکند.
البته اشتباه نکنید ، با یک رستوران گریل معمولی مواجه نیستید و گوشت‌های کبابی در این رستوران به شیوه اصیل آرژانتینی تهیه می‌شود که طعمی متفاوت با آنچه قبلا خورده‌اید دارد ، در آسادو طعم واقعی و بی نظیری از گوشت زیر زیانتان می آید که به راحتی نمیتوانید فراموش کنید و از این پس دیگر هر غذایی را نخواهید پسندید .
یکی از معروف ‌ترین غذاهای این رستوران ، تکه گوشتی است که ۷ ساعت مرحله آماده سازی را طی کرده و بعد از گریل شدن به همراه سیب‌زمینی سرو می‌شود. در منوی این رستوران غذاهای دریایی آرژانتینی و البته چند نوع غذای شیلیایی معروف به چشم میخورد که می‌توانید از میان آن‌ها انتخاب کنید. Ossiano
صرف غذا در Ossiano تجربه ای بی بدیل است ، چرا که مشابه محیط شیک و غذاهای هوس انگیز این رستوران در کمتر جایی یافت میشود . خوردن غذاهای دریایی فوق العاده و نشستن در کنار یک آکواریوم بزرگ که در آن انواع ماهی‌ها و موجودات زیبای آبی ، در یک نمایش 24 ساعته به طرز فریبنده ای خود نمایی میکنند، اوقاتی کم‌نظیر را برایتان رقم خواهد زد .
در آکواریوم این رستوران بیش از ۶۰۰۰ موجود دریایی وجود دارد و به طور حتم با توجه به بازه قیمتی مناسبش ، خاص‌ترین محلی به شمار می‌رود که می‌توانید در دوبی برای صرف شام انتخاب کنید.
بخش زیادی از منوی این رستوران را غذاهای دریایی تشکیل می‌دهند اما ویژگی خاص و بسیار ارزشمند در Ossiano تنوع بالای غذاهای اصلی، پیش‌غذاها و دسرهاست.

رستوران های معروف دبی 4
Rated 4.5/5 based on 470 reviews