رستوران های معروف دبی 5

رستوران های معروف دبی 5


در ادامه معرفی رستوران های معروف دبی ، میخواهیم به بررسی رستوران های متنوع دیگری در دبی بپردازیم . با ما همراه شوید.
رستوران اسپایس کلاب :
سرو خلاق غذاها در منطقه بردبی ، به رستوران اسپایس کلاب شهرت و وجهه خاصی بخشیده است . خیلی از علاقه مندان به غذاهای تند هندی تنها با هدف مراجعه به این رستوران که با ارائه مفهومی نوین از غذاهای هندی ، منجر به خلق شیوه نوین در آشپزی شده ، به منطقه بردبی می آیند .
در این رستوران منتظر بشقاب و کارد و چنگان نباشید ! و این را به یقین بدانید که اگر در دوران مدرسه دروس آزمایشگاهی را با موفقییت نگذرانده باشید لازم است در مورد ظروفی که پیش رویتان قرار خواهد گرفت از گارسونها سوالاتی بپرسید !
در اسپایس کلاب با خوراکی های بند انگشتی پذیرایی میشوید؛ 3 مدل معروف از این سبک پذیرایی منحصر به فرد عبارتند از : آب اسفناج در لوله های آزمایش تزریق شده ، یک سرنگ پر شده از سس تمبر هندی ، کیک های شکلاتی به شکل یک قالب صابون ، که در واقع هر 3 فقط چند نمونه از خلاقیتهای به کار رفته در اسپایس کلاب است. 

رستوران اسپایس کلاب دبی

Carnival by Tresind
رستوران کارنیوال در برج دامان واقع شده و یکی از رستوران‌های خاص دبی به شمار میرود که به تازگی افتتاح گردیده است . Carnival by Tresind در واقع یک ماجراجویی غذایی است، جایی که دیگر از ترکیب‌ها هم خبری نیست و سرآشپزان معروف آن برای خاصتر جلوه کردن به سراغ پخت غذاهایی با ترکیب‌های پست مدرن هندی رفته‌اند.
البته نباید ناگفته بماند که جدای از مرغوبیت و کیفیت همه پسند غذاها ، بخش عمده معروفیت این رستوران به خاطر اجرای زنده و نمایش‌های هنگام سرو غذا میباشد . پس اگر به دنبال یک ماجراجویی غذایی شاد هستید حتما به این رستوران سری بزنید و از لحظات خاطره انگیزش مشعوف شوید.

رستوران کارنیوال دبی

Serafina
رستوران ایتالیایی صرافینا که در مرکز خرید Souk Al Bahar واقع شده ، در محل بسیار خوبی برای دیدن فواره‌های کنار برج قرار گرفته است. و علاوه بر آن نمای بسیار عالی نسبت به آتش بازی ها شب سال نو را هم فراهم می آورد.
گوش سپردن به نوای موسیقی ایرانی در بزرگ ترین آب نمای موزیکال جهان ، به شب سال نوی شما لذتی صد چندان خواهد داد.
در جشن سال نو رستوران صرافینا ۸ کورس غذای ایتالیایی مخصوص این شب به منوی خود اضافه خواهد کرد.
هر دو بالکن مربوط به این رستوران میزبان میهمانان آن شب خواهند بود اما بعد از اتمام آتش بازی، درون رستوران هیچ جشن اختصاصی برپا نخواهد شد .
ولی از آنجا که موقعییت جغرافیایی این رستوران بسیار عالی است و در مجاورت برج خلیفه و مرکز خرید دبی قرار دارد ، به راحتی به سمت بهترین جشن‌های شب سال نو که در همین حوالی برگزار میشود هدایت خواهید شد.


رستوران صرافینا دبی

Karma Kafe
این رستوران آسیایی و نسبتا کوچک معروف است به این که یکی از بهترین منظره‌های مشرف به برج خلیفه را برای دیدن آتش بازی در شب سال نو ارائه میدهد ( پس در واقع این معروفییت و محبوبییت را مدیون جشن های این شبها است .)
کافه رستوران کارما برای شب سال نو ۵ مدل غذای ترکیبی آسیایی در منوی خود تدارک دیده است.
میزبانی از میهمانان به همراه جشن کوچک و اختصاصی که در این مکان برپا می‌شود تا ۲ صبح ادامه خواهد داشت.
شاید این رستوران معیارهای رستوران‌های لاکچری را کاملا در خود جای نداده باشد اما نوشیدنی‌های مرغوب، غذاهای عالی ، مناظری دیدنی از آتش بازی شب سال نو، و شرکت در جشنی چر هیاهو در مکانی گرم و دوست داشتنی ، می‌توا ند شبی به یادماندنی و دلچسب را برایتان خلق کند و در عین حال هم حافظ منافع مالیتان باشد و با صرف یک هزینه متناسب و معقول ، هر قدر که میتوانسد شادی کنید.


کافه رستوران کارما دبی

Cabana
رستوران کابانا ، واقع در آخرین طبقه مرکز خرید دبی ، با فضای بسیار لوکس و خانوادگیش می‌تواند میزبان شما در شب سال نوی میلادی باشد که می توانید به همراه کودکان خود به آنجا بروید .
این رستوران با سبک کوبایی خود سعی دارد تا تجربه‌ای منحصر به فرد در دبی برای مشتریان ترتیب دهد. .
در شب سال نو ، سوای از جشنهایی که در سراسر شهر در حال برگزاری است ، اکثر مراکز تفریحی خصوصا رستورانها ، خود نیز برای جلب رضایت بیشتر مشتری هایشان در آن شب خاص ، یرنامه های ویژه ای تدارک میبینند ، رستوران کابانا هم از این قائده مستثنا نیست ، مدیرییت این رستوران بعد از اجرای آتش‌بازی و تماشای آن از محیط زیبای سربازش، جشنی ترتیب داده تا شما را در همان مکان نگه دارد.
در این محل هم می‌توانید از میزهای موجود در سالن اصلی استفاده کنید هم بخش‌های اختصاصی را از قبل رزرو کنید، در هر صورت با انتخاب هوشمندانه این غذاخوری لوکس و خاص هم نمایی فوق‌العاده خواهید دید و هم در جشنی بسیار عالی شرکت داده می‌شوید.

رستوران کابانا دبی

رستوران های معروف دبی 5
Rated 4.5/5 based on 470 reviews