صخره فیلی ایتالیا

صخره فیلی ایتالیا


بسیاری از پدیده های طبیعی در جهان بدون هیچ علت قانع کننده ای به وجود آماده اند. ؛ چشمه های عظیم، غارهایی عمیق، جزایری با اشکال عجیب و …ایتالیا کشوری است که به زیبایی خارق العاده اش شهرت دارد و هر ساله مسافران زیادی را به این کشور می کشاند.ساختمان های قدیمی و طبیعت ناب نیز در این کشور فراوان است. .

در جاده های اطراف ایالت کاستل ساردو ( Castelsardo ) با وجود زیبایی های فراوان این ایالت صخره ای به شکل فیل در این مکان وجود دارد که از دیدنی های این منطقه محسوب می شود.


با دیدن این صخره اولین چیزی که در ذهن شما نقش خواهد بست شکل یک فیل است. جالب است بدانید که در شکل گیری این صخره انسان دخالتی نداشته و این مجسمه تنها به دست طبیعت ساخته شده است.

تنها طبیعت می تواند چنین مجسمه ای بزرگ و نمادین از یک فیل را بسازد تا توجه هر رهگذری را جلب کند. نکته ی جالب در رابطه با شکل گیری صخره فیلی ایتالیا این است که بسیار اتفاقی شبیه به فیل شده است، به عبارتی دیگر در ابتدا صخره ای بدون شکل خاص بوده اما به دلیل وزش بادهای شدید در منطقه به مرور خاک و سنگ های صخره فرسایش یافتند و به این صخره شکلی عجیب دادند. این صخره به قدری شبیه به فیل است که به سختی می توان باور کرد که انسان در شکل گیری آن هیچ دخالتی نداشته است.

صخره فیلی ایتالیا
Rated 4.5/5 based on 470 reviews