اتاق هایی  لوکس و گران که در مجلل ترین هتل های جهان قرار دارند

اتاق هایی لوکس و گران که در مجلل ترین هتل های جهان قرار دارند

تصور کنید در اتاقی مجلل با بهترین امکانات رفاهی و منظره ای شگفت انگیز رو به طبیعت اقامت دارید و تمام انتظارات شما از یک اتاق ایده آل برآورده شده است. در این مطلب قصد داریم اتاق هایی که در مجلل ترین هتل های جهان را به شما معرفی کنیم:


Maharajah Pavilion, Raj Palace
جیپور، هند

قیمت هر اتاق برای یک شب: 56700 یورو

این اتاق هتل 4 طبقه دارد و با کریستال ها و دکوری های طلایی تزیین شده است.در اتاق امکاناتی مانند آسانسور خصوصی، موزه اختصاصی، استخر خصوصی، کتابخانه و تراسی با دیدی پانوراما وجود دارد و مساحت آن 1500 متر مربع می باشد.
Royal Penthouse Suite, Hotel President Wilson
ژنو، سوئیس

قیمت هر اتاق برای یک شب: 70000 یورو

این اتاق در پنت هاوس هتل زیبا و لوکس قرار دارد، با منظره بی نظیرش شما را شگفت زده می کند. مساحت کلی این هتل 1800 متر مربع است که 12 اتاق خواب و 12 سرویس بهداشتی دارد.
Penthouse Suite, Grand Hyatt Cannes Hotel Martinez
کن، فرانسه

قیمت هر اتاق برای یک شب: 36700 یورو

توصیف این هتل شبیه یک خواب می باشد چرا که این اتاق از یک سو به کوه های آلپ و از سویی دیگر به دریای مدیترانه چشم انداز دارد.. صاحبان برندهای معروفی همچون اورئال یا شوپارد در طول جشنواره کن در این هتل اقامت داشته اند. مساحت این هتل 1700 متر مربع است که شامل آثار هنری پابلو پیکاسو و حمام ترکی است.
Sky Villa, Palms Casino Resort
لاس وگاس، آمریکا

قیمت هر اتاق برای یک شب: 30600 یورو

این هتل دارای آسانسور اختصاصی شیشه ای، استخری با دیوارهای شیشه ای، تراسی اختصاصی، اتاق ماساژ و باشگاه ورزشی است. مساحت کلی آن 800 متر مربع و دارای 6 اتاق خواب است.
The Royal Suite, Hôtel Plaza Athénée
پاریس، فرانسه

قیمت هر اتاق برای یک شب: 27000 یورو

از تراس این اتاق می توانید زیباترین منظره پاریس، برج ایفل، را مشاهد کنید. مساحت این اتاق 450 متر مربع است که 4 اتاق خواب، جکوزی، سونای بخار دارد. از آنجا که اتاق های آن با گلهای زیبا و تازه تزیین شده، همیشه در آن احساس شادابی خواهید کرد.


اتاق هایی لوکس و گران که در مجلل ترین هتل های جهان قرار دارند
Rated 4.5/5 based on 470 reviews