در سفر خانوادگی خود مراقب این 5 قانون باشید.

در سفر خانوادگی خود مراقب این 5 قانون باشید.


سفر با کودکان باید لذت بخش و خاطره انگیز باشد. اما در طول مسیر در میان کج خلقی های خواهر برادرانه، بچه مدرسه ای های پیش فعال و حمل چمدان ها، اتفاقات زیبایی می تواند رخ دهد. زمانی که با کودکان مسافرت میکنید، بهتر است از بعضی قوانین سرپیچی کنید.
برخی از راهبردها برای تمام سنین کاربرد دارد و البته برخی از کارها وقت تلف کردن است که بهتر است در سفر از آنها بگذرید. به همین دلیل بنا به تحقیقات، باید در سفرهای خانوادگی به همراه کودکانتان از هفت قانون صرف نظر کنید.
بنا به نظر کارشناسان ، یکی از اشتباهات رایج که خانواده ها در سفر میکنند، برنامه ریزی های متداول است که می توان به غذا، پیشگیری برای بیماری و رزو اتاق اشاره نمود. در حالی که برنامه دقیق برای سفر با کودکان همان بی برنامگی است که برای هرگونه شرایط و اتفاقات غیر قابل پیش بینی که می تواند برنامه شما را به هم بریزد آماده باشید.
کارشناسان سفر پیشنهاد می دهند که والدین تنقلات، شکلات و اسباب بازی به همراه خود داشته باشند. همچنین می توانید داروهای مفید همچون آنتی هیستامین، مسکن و دارویی مناسب سو هاضمه و نیز کرم های ضد آفتاب به همراه داشته باشند.
اگر تمام مایحتاج خانه را نیاز دارید، پس خانه را ترک نکید! به جای آنکه کشورهای دیگر را با استانداردهای خود برابر کنید، بهتر است برای سفری بهتر تفاوت های فرهنگی را با آغوشی باز پذیرا باشید. مثلا اگر قصد دارید به آفریقا و یا کنیا و یا شهرهایی که با محل زندگی شما تفاوت زیادی دارند سفر کنید ، بهتر است به جای آنکه در صندلی راحتی در ماشین بنشینید، تفاوت

فرهنگی را بپذیرید و ار استانداردهای محل زندگی خود دور باشید. به نفع شماست که وسایل غیر ضروری را کنار بگذارید و چمدان کوچکی با خود حمل کنید.هنگام جمع کردن چمدان به این فکر کنید که بردن یا نبردن این وسیله چقدر موثر است.
یکی از بهترین اتفاقات ممکن در سفر می تواند خوردن غذاهای محلی باشد. اما برای یک خانواده چهار نفره غذا خوردن ممکن است گران تمام شود. بنابراین بهتر است برای امتحان غذاهای محلی با حداکثر قیمت، بازارهای محلی را نیز خوب بگردید.
مواد غذایی تازه بخرید و آن را در اتاق یا خانه تان طبخ کنید. اینگونه از طعم مطبوع غذاهای محلی لذت خواهید برد.البته اگر هتل شما محل طبخ ندارد. غذاهای محلی و ارزان و البته شناخته شده بخورید تا سفرتان کم خرج تر شود.
اگر اتاق هتل شما کوچک است به همراه خانواده در یک مکان کنار بیایید، چراکه برای هر یک از افراد خانواده همچون خانه اتاق شخصی در سفر وجود ندارد. مکان کافی برای مسافران برای آرامش و لذت از سفر کافی می باشد. اگر سفری طولانی دارید، خانه و یا هتل تان را طوری رزرو کنید که شامل چندین اتاق باشد. به هرحال جمع شدن خانواده کنار هم خاطره اگیز می شود اما ممکن است چالش هایی نیز در بر داشته باشد. اگر به همراه فامیل خود به سفر می روید بهتراست هتلی رزرو کنید که استخر و باغ هم داشته باشد.

در سفر خانوادگی خود مراقب این 5 قانون باشید.
Rated 4.5/5 based on 470 reviews