رستوران گاتو، یک غار خوشمزه

رستوران گاتو، یک غار خوشمزه

رستوران گاتو یا رایاوادی ، رستورانی تایلندی در دل غار رایاوادی است که در منطقه کرابی قرار گرفته است و در فاصله 23 کیلومتری از فرودگاه کرابی قرار دارد .
سطح زمین رستوران از شن و ماسه نرم ساحلی پوشیده شده است و از یک سو به غار و از سوی دیگر به ساحل رایاوادی متصل می شود .
این رستوران تحت نظر هتل رایاوادی اداره می شود . هتل رایاوادی 4 رستوران مجزا دارد .
این غار نمایی زیبا از دریای آندومان و جزایر گرمسیری تایلند به شمار می رود.
گاتو ،رستورانی تایلندی با غذاهای فوق العاده در دل یک غار آهکی است که فضایی رمانتیک را برای شما به ارمغان می آورد ضمن اینکه با پخش موسیقی زنده تبدیل به پاتوق عشاق شده است
آگر چه این رستوران آنقدر آرامش بخش و گیراست که عموم مردم هم برای خوردن غذاهای تایلندی به آن مراجعه می کنند .
علاوه بر غذاهای تایلندی خوش طعم ، آنچه که شما را به این مکان می کشاند ، حس آرامش دهنده و رمانتیک حاکم بر این فضا ست .
در این رستوران اکثر غذاهای دریایی تایلندی سرو می شود . غذاهایی چون سوشی ( غذای ژاپنی که تلفیقی از ماهی میگو و برنج است)، ماهی سوخاری ، خوراک ماهی ، اسنک و انواع نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی و آب میوه های طبیعی و کیک های خانگی که همه با عطر و طعم ویژه ای طبخ شده و بسیار مورد توجه مشتریان است
این رستوران در ساعات غروب شلوغ است ، اگر به شلوغی علاقه ندارید ساعت 12:30 که موقع سرو ناهار است به این رستوران مراجعه کنید .
در ساعت غیر مخصوص سرو غذا ، می توانید سفارش اسنک و نوشیدنی بدهید و حتی میان وعده تان را بردارید و به کنار ساحل ببرید و روی شن های ساحل میل کنید.
گاتو جز رستورانهای گران قیمت محسوب می شود و جالب است بدانید که از این رستوران برای برگزاری مراسم عروسی هم استفاده می شود .

رستوران گاتو تایلند

رستوران گاتو، یک غار خوشمزه
Rated 4.5/5 based on 470 reviews