بهترین رستوران های ایرانی در دبی

بهترین رستوران های ایرانی در دبی

شما در برنامه تور دبی کافیست اراده کنید تا برای یک وعده هم غذایی تکراری هم نخورید. دبی از نظر غذایی دارای ظاهری بسیار لوکس است. مطئن باشید هر سلیقه و هر ذائقه ای داشته باشید نه تنها غذایی برای خوردن پیدا خواهید کرد بلکه آن غذا طعمی بی نظیر خواهد داشت. دبی با وجود رستوران های بین المللی بسیاری که دارد اما از طعم غذاهای ایرانی صرف نظر نکرده است. در اینجا تعدادی از بهترین رستوران های ایرانی بیشماری که در دبی قرار دارد را به شما معرفی می کنیم.
رستوران شبستان:
این رستوران واقع در هتل رادیسون بلو است. و غذاهای آن از نظر طعم عالی است و البته به دلیل ارزان بودن شهرت دارد. اگر می خواهید غذای این رستوران را از دست ندهید به شما پیشنهاد می کنیم به دلیل شلوغی همیشه اش حتما رزرو کنید
رستوران ایرانی آبشار:
این رستوران منویی شامل غذای اصلی و نوشیدنی و دسر دارد که به شما امکان می دهد دستتان در انتخاب هر کدام ازین سه باز باشد. لازم است بدانید این رستوران همراه با موسیقی زنده است و می توانید لحظاتی دلنشین را در هنگام صرف شام برای خود رقم بزنید.
رستوران ایرانی شهرزاد:
این رستوران در هتل حیات ریجنسی قرار دارد و علاوه بر غذاهایی متنوع و ایرانی از شما با موسیقی زنده و رقص عربی هم پذیرایی می کند.
رستوران فارسی:
بله شک نکنید، درست حدس زده اید؛ رستوران فارسی تهران در دبی هم شعبه دارد . خودتان کامل آگاهید و نیازی به توضیح در مورد کیفیت بی نظیر غذاهای این رستوران نیس. این رستوران از ساعت 12 ظهر تا 11:30 بامداد آماده پذرایی از شماست.
رستوران و کافه ایران زمین:
اگر شما از آن دست آدم هایی هستید که به محض پا گذاشتن در رستوران برایتان فرقی ندارد در کدام شهر یا کشور هستید و انتخابی به جز کباب ایرانی ندارید، ما به شما این رستوران را پیشنهاد می کنیم به دلیل تنوع در کباب ها و استفاده از بهترین گوشت ها در تهییه غذا.
رستوران اسپیشال استادی:
این رستوران با منویی از کباب ها و تاس کباب و انواع نوشیدنی ها و دسر ها آماده پذیرایی از شما عزیزان است.البته لازم است برای درک کیفیت غذاهای این رستوران بدانید که با رستوران های گران قیمت و لوکس دبی برابری می کند البته با قیمتی بسیار ارزان تر.
رستوران انار:
این رستوران نه تنها غذای ایرانی را برای شما آماده کرده است بلکه با محیطی کاملا سنتی فضای ایرانی را کاملا تدایی می کند.
رستوران و کافه پاسارگاد:
اگر شب زنده دار هستید و یا اینکه دیر به یاد شام خوردن می افتید بهترین انتخاب شما این رستوران خواهد بود زیرا رستوران پاسارگاد تا ساعت 3 بامداد از شما پذیرایی می کند.

بهترین رستوران های ایرانی در دبی

بهترین رستوران های ایرانی در دبی
Rated 4.5/5 based on 470 reviews