تصاویری از  زیباترین و آرامش بخش ترین جزایر جهان

تصاویری از زیباترین و آرامش بخش ترین جزایر جهان

جزایر از زیبایی‌های بی همتا در این کره خاکی هستند که آرامش و صدای دل انگیزامواج و گاه با امواج خروشان دریایش، در این جزایر به دور از هیاهو و زمان شلوغی هیجان و .سکوت را در کنار هم تجربه خواهید کرد. جزایر بی‌بدیلی در گوشه و کنار سرزمین‌های مختلف وجود دارد که هر کدام منحصر به فرد و فوق‌العاده هستند. در این مطلب قصد داریم تا بهترین و زیباترین جزایر دنیا را به شما معرفی کنیم :


بالی (اندونزی)

جزیره بالی، بین دریای جاوه و اقیانوس هند قرار گرفته است و با داشتن سواحل خوش‌منظره، مسیرهای پیاده‌روی فوق‌العاده، مردمی خوش ‌برخورد، رستوران‌های بسیار باکیفیت و آرامش محیطی که دارد در دنیا مشهور است.جزایر مالدیو

کشور مالدیو به داشتن زیباترین و آرامش بخش ترین جزایر دنیا معروف است که با قرار گرفتن در اقیانوس هند و دریای بی‌نظیرش زیبایی این جزایر را دوچندان کرده است.. آب‌های نیلگون تمام جزایر آن را احاطه کرده است و با داشتن امکانات غواصی در بخش‌های مختلف برای ماجراجویان دریایی، مکان بسیار مناسبی برای زوج های جوان و علاقه مندان به هیجان است.

سانتورینی یونان

شهر رویایی سانتورینی یکی از زیبا ترین شهر های یونان است. این شهر با خانه‌های سفیدش همچون عروسی درخشان در دریای اژه زیبایی اش را جلوه می‌کند. موقعیت جغرافیایی این جزیره باعث ایجاد چشم‌اندازهای طبیعی فوق‌العاده‌ای شده است و به عنوان یکی از زیباترین جزایر دنیا شهرت دارد.

پالاوان (فیلیپین)

«پالاوان»یکی از زیباترین جزایر فیلیپین است. پالاوان که بزرگ‌ترین جزیره در استان اپونیموس (eponymous) است، محبوب‌ترین مقصد تفریحی آن نیز محسوب می‌شود.

بورا بورا (فرانسه)

در اقیانوس آرام جنوبی، جزایر زیبا ودیدنی پلی‌نزی فرانسه (French Polynesia) قرار دارند که این مجموعه دریایی از تعداد بسیاری جزایر مرجانی تشکیل شده است. «بورا بورا» (Bora Bora) یکی از جزایر رویایی در این بخش است که زیبایی آن بی‌بدیل است.


تصاویری از زیباترین و آرامش بخش ترین جزایر جهان
Rated 4.5/5 based on 470 reviews