در سفر خود به ژاپن این نکات را رعایت کنید

در سفر خود به ژاپن این نکات را رعایت کنید

مردم ژاپن به زبان خود علاقه خاصی دارند , دیدن اینکه شما چند کلمه ژاپنی صحبت می کنید برای آنها شگفت انگیز است. گفتن حتی یک کلمه‌ی کوتاه می‌تواند تأثیر زیادی بر فرد مقابل شما داشته باشد. انها از این کارتان بسیار خوشحال و سپاسگزار خواهند شد.

پیشنهاد می کنیم قبل از سفر استفاده از چاپ استیک را یاد بگیرید. استفاده از این چوب‌ها برای غذا خوردن شاید در ابتدا ساده نباشد اما لازم است.در ژاپن برای سرو غذا از چاپ استیک استفاده می شود و از قاشق و چنگال در رستوران های ژاپن خبری نیست. ژاپن بهترین گزینه سفر برای گیاهخواران است اما بهتر است بدانید گوشت از مواد اصلی اغلب غذاهای ژاپنی است. حتی می‌توان گفت آن‌ها در تمامی غذاهای خود از ماهی استفاده می‌کنند.


البته بهتر است قبل از سفر با فرهنگ کشور ژاپن آشنا شوید.مثلا دانستن این نکته که در ژاپن قبل از ورود به عبادتگاه‌ها باید کاملاً تمیز باشید و هرگز با کفش داخل نشوید و یا در زمان سرو غذا هرگز از چاپ استیک دیگران استفاده نکنید، نودل را حتماً با چاپ استیک خورده و در آخر آب آن را سر بکشید و یا اینکه در جاهای عمومی بینی‌تان را نگیرید. مردم ژاپن بسیار مهربان و خونگرم و مهمان‌نواز هستند. بهتر است شما تا حد ممکن به عقاید و فرهنگ مردم احترام بگذارید اما اگر غیر عمد اشتباهی مرتکب شوید شما را خواهند بخشید. البته این تا زمانی است که به اعتقاداتشان بی‌احترامی نکنید.

در سفر خود به ژاپن این نکات را رعایت کنید
Rated 4.5/5 based on 470 reviews