مرکز خرید mbk  بانکوک

مرکز خرید mbk بانکوک


تایلند به واسطه جاذبه های گردشگری متنوع جز محبوب ترین مقاصد گردشگری ایرانیان است . شهر بانکوک هم یکی از شناخته شده ترین شهرها برای عاشقان خرید است .mbk یک مرکز خرید تمام عیار است که سلیقه بیشتر مخاطبان خود را پوشش داده است .
  این مرکز خرید در سال 1985 در منطقه patum در جنوب غرب بانکوک ساخته شده است و در زمان ساخت ، بزرگترین مرکز خرید آسیا بوده است . mbk دارای هشت طبقه و 2000 فروشگاه است . طبقه اول تا سوم شامل فروشگاههای پوشاک و لوازم آرایشی و طلا و جواهرات است .
طبقه چهارم مرکز فروش لوازم الکترونیکی است . طبقه پنجم شامل رستوران هایی با غذاهای بین المللی و تایلندی ، آتلیه عکاسی و لوازم کامپیوتری است . طبقه ششم هم معدن فود کورت و سوغاتی های متنوع است.اگر به دنبال سرگرمی و سینما و سالن بولینگ و کارائوکه هستید ، طبقه هفتم توجه شما را جلب خواهد کرد.طبقه هشتم هم که فقط شامل سینما است.
این مرکز خرید روزانه حدود 100 هزار مراجعه کننده دارد که بالغ بر نیمی از آنها گردشگران تور بانکوک هستند.در هنگام خرید از این مرکز باید دقت داشته باشید که اجناس تقلبی را به عنوان اجناس اصل به شما نفروشند.
ازمیانه این مرکز خرید از طریق یک آسانسور میتوانید وارد پاساژ توکیو شوید. قطعا آنجا هم میتواند برایتان سرگرم کننده باشد.

مرکز خرید mbk به میدان سیام نزدیک است و میتوانید با کمی پیاده روی از ایستگاه سیام به mbk برسید. اگر قطارهای هوایی را هم سوار شوید میتوانید در ایستگاه استادیوم ملی خود را به مرکز خرید برسانید .

مرکز خرید mbk  بانکوک

مرکز خرید mbk بانکوک
Rated 4.5/5 based on 470 reviews