هتل نووتل  و هتل ایبیس تهران

هتل نووتل و هتل ایبیس تهران

هتل نووتل یکی از هتل های ویژه و منحصر به فرد در تهران است.در این مطلب قصد داریم تا شما را با یکی از به روز ترین و بهترین هتل های تهران آشنا کنیم.این هتل با ارائه بهترین کیفیت و خدمات عالی در سطح جهانی و ایجاد فضایی مملو از آرامش مسافران را برای اقامت ترغیب می کند.این هتل
اولین گروه از هتل های بین المللی فرودگاهی کشور است که با هتلداری آکور فرانسه همکاری دارد.گروهی که 3800 هتل در 94 کشور جهان است.

برای افرادی که به دور از ازدحام و شلوغی در تهران به دنبال مکانی آرام برای استراحت می باشند این هتل بهترین گزینه است. هتل نووتل با قرارگیری در خارج از شهر شما را از هرگونه آلودگی و شلوغی دور می‌کند. شاید در ابتدا موقعیت مکانی این هتل به نظر از دسترس شما دور بیاید اما باید گفت که این هتل موقعیت مکانی منحصر به فردی دارد. به گونه‌ای که علاوه بر اینکه شما را از شلوغی شهر دور ساخته دسترسی کاملاً مطلوبی به مرکز شهر را به شما می دهد. با هر انگیزه ای که به تهران سفر کنید این هتل بهترین اقامت را برای شما رقم خواهد زد.در رستوران ها و کافی شاپ های نووتل هتل انواع غذاها و نوشیدنی های لذیذ از منو قابل سفارش است و شبانه روز به شما خدمات رسانی می کند. بر حسب نیاز و یا به دلخواه و سلیقه‌ شما انواع اتاق های یک تخته، دو تخته دوبل و توئین و سوئیت وجود دارد. اتاق‌های عادی هتل دارای فضایی دل‌باز و آرام با دکوراسیونی زیبا هستند که مطابق استانداردهای جهانی ساخته شده‌اند. سوئیت‌ها نیز با محیطی شیک، چیدمان و طراحی‌هایی مدرن دارند.

از امکانات هتل می توان به باشگاه بدنسازی , استخرهای مجهز و باشگاه سلامتی اشاره کرد.این هتل درست مقابل ترمینال 1 فرودگاه امام خمینی است.برای رسیدن به این هتل کافی است باید در مسیر قم به تهران قرار بگیرید و در کیلومتر 30 اتوبان خلیج فارس به ضلع جنوبی اتوبان اصلی فرودگاه امام بروید.

هتل ایبیس تهراندر مجاورت فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران هتل های 4و 5 ستاره ایبیس وجود دارد. در هتل ایبیس انواع اتاق های دوبل و توئین استاندارد، اتاق ویژه معلولین پاسخگوی طیف وسیعی از گردشگران با انگیزه های مختلف تجاری و تفریحی و زیارتی می باشد. گروه هتل های ایبیس در نزدیکی کارتینگ بین المللی پرند با بعد مسافتی کوتاه تا حرم امام خمینی و نیز شهر ری است؛ لذا در اینجا امکان تفریح، زیارت و سیاحت برای شما مهیا است. با اقامت در این گروه هتل ها ضمن دوری از ازدحام شهر می توانید از طریق وسایل نقلیه عمومی در کمتر از یک ساعت به مرکز شهر برسید. رستوران های هتل ایبیس بسیار ویژه می باشند ,از جمله آن ها رستوران او-اوپن است که با سرو غذاهای ایرانی، فرنگی، اسپا و گریل فضایی در خور شما میهمانان گرامی ایجاد کرده است تا یکی از خاطره انگیزترین و دلچسب ترین لحظات زندگیتان را رقم بزند.هتل نووتل و هتل ایبیس تهران
Rated 4.5/5 based on 470 reviews