پالولم هند

پالولم هند


کشور هند به سبب داشتن مکان های تاریخی، طبیعت زیبا، بیایان های شگفت انگیز در کنار سواحل رویایی هر ساله مقصد گردشگران زیادی از کشورهای مختلف است. یکی از جاذبه های دیدنی این سرزمین سواحل بسیار زیبای پالوم است.
این سواحل که در بخش گوا واقع شده اند از مکان های مورد علاقه گردشگران تور هند است. ترکیب سواحل بسیار زیبا و درخشان و درختان نارگیل و نخل این مناطق را رویایی ساخته است. انبوه درختان نخل در نزدیکی سواحل وسیع پالوم این مناطق را بیشتر معروف کرده است.
باید بدانید که سفر به هند بدون بازدید از سواحل بسیار زیبای پالوم ناقص می ماند. چشم انداز جزایر در نزدیکی این سواحل و صخره های عظیم زیبایی این سواحل را افزون کرده است.
در این سواحل علاوه بر وجود امکانات قایق سواری، شنا، چتربازی، موج سواری و ماهیگیری، مکان های مناسب برای آفتاب گرفتن و همچنین مسیرهای پیاده روی در کنار ساحل نیز وجود دارد. با سفر به این سواحل، یک سفر رویایی را تجربه خواهید کرد.
اگرچه این سفر ممکن است برای شما کمی گران باشد اما باید بدانید هزینه های سفر به این سواحل نسبت به مناطق دیگر هند مناسب است. آرامش عجیبی در این مکان وجود دارد که باعث شده علاقه گردشگران به این سواحل نسبت به سایر سواحل مشابه هند بیشتر باشد.
در کنار سفر به این سواحل زیبا، می توانید از حیات وحش شگفت انگیز گوتیگائو نیز دیدن کنید. از دیگر سرگرمی هایی که در این مناطق معمول است، رقص و موسیقی های متنوع است که برای گردشگران بسیار مفرح و هیجان انگیز است.


پالولم هند

محل های اقامت نزدیک به ساحل کلبه های کوچکی هستند که در آنها امکانات مورد نیاز برای گردشگران تهیه شده است. این ساحل زیبا از نمای بالا شبیه به هلال ماه است و از این رو ساحل هلالی نیز نامیده می شود. اگرچه اگر از انتهای ساحل نیز به آن نگاه کنید، این هلال به خوبی نمایان می شود.
کمی دورتر از پالولم، ساحل باترفلای از مناطق جذاب و توریستی این منطقه است که دیدن آن خالی از لطف نیست. تماشای بازی های دلفین ها و قایق سواری از جذابیت های این سواحل است.
تمام لحظات لذت بخشی که در این سواحل می گذرانید با خوردن غذاها و نوشیدنی های عالی محلی کامل می شود. در کناره های ساحل تعداد زیادی از رستوران ها آماده ارائه خدمات به گردشگران هستند. غذاهای دریایی با روش های پخت ویژه مردم محلی در نوع خود بی نظیر است.
بهترین زمان برای سفر به این سواحل فصل بهار است. چرا که در معتدل ترین شرایط آب و هوایی قرار دارد. سفر در فصل تابستان به این سواحل پیشنهاد نمی شود. در این فصل احتمال سوختگی بر اثر تابش شدید آفتاب وجود دارد.
سواحل ماسه های طلائی در امتداد دریا و با چشم انداز زمردین اقیانوس و زمینه ای بی نظیر از نخل های نارگیل و بسیاری دیگر از زیبایی های این سواحل از پالولم یک تصویر رویائی و شگفت انگیز ساخته است. که هر مسافری را مجذوب خود خواهد کرد. مطمئن باشید که پس از یک بار سفر به چنین بهشتی، شیفته این سواحل خواهید شد.

پالولم هند
Rated 4.5/5 based on 470 reviews