دنیای وحش سافاری تایلند ( بانکوک )

دنیای وحش سافاری تایلند ( بانکوک )


مناسبترین گزینه های آسیایی که میتوان برای مسافرت در فصل سرد سال انتخاب کرد کشورهایی با آب و هوای استوایی یا بیابانی مانند : مالزی ، تایلند و یا دبی هستند.
کشور تایلند با داشتن جاذبه های گردشگری ، معابد ، مراکز خرید گوناگون و جزایر زیبا و بکر میتواند پیشنهاد وسوسه برانگیزی برای گذران تعطیلات باشد. این بار میخواهیم یکی از مکان های گردشگری بانکوک را که دارای محیطی بسیار مناسب و امن است و از سوی دیگر مورد پسند خانواده ها هم هست به شما معرفی کنیم.
دنیای وحش سافاری تایلند که در پایتخت این کشور یعنی بانکوک قرار گرفته است ، در سال 1988 و با مساحت 264 هکتار ساخته شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است . سالانه مسافران و توریستهای داخلی و خارجی زیادی به این نقطه از بانکوک سفر میکنند و از تفریحات مهیجی که فراهم شده نهایت استفاده را میبرند.
شما با وارد شدن به حیاط وحش سافاری بانکوک گویا به آفریقا پا گذاشته اید چرا که گونه های مختلف جانوری آفریقایی مانند شیرها ، کردگرنها و زرافه ها را مشاهده میکنید و همین موضوع باعث شده این مکان به یکی از بهترین و سالم ترین مکان دیدنی بانکوک تبدیل شود.


دنیای وحش سافاری تایلند ( بانکوک )

برای بازدید از حیوانات باید از ماشین خود یا اتوبوسها یا کامیونتهایی مخصوص بازدید کنندگان که در ابتدای باغ وحش تعبیه شده است ، استفاده کنید . چرا که وسعت باغ وحش 264 هکتار است و البته جالب است بدانید که تمام گونه های مختلف جانوری به صورت گله ای و آزادانه در فضایی سالم و زیبا به حیات خود ادامه میدهند ، اما باید کاملا مراقب خود باشید چرا که ممکن است به دسته ای از شیرها یا خرسهای سیاه وحشی بربخورید. البته شما درمکانی امن مانند اتوبوس قراردارید پس جای هیچ نگرانی نیست لازم به ذکر است که مربی های حرفه ای و دوره دیده با شما همسفر میشوند تا بهتر بتوانید گونه های مختلفت جانوران و نوع و طریقه زندگی آنها را بشناسید.
باغ وحش سافاری ورلد ، فضایی امن و زیبا هم برای حیوانات و هم برای گردشگران تور تایلند ایجاد کرده است، محیطی که هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان سرگرم کننده است .
هزینه بلیط پارک وحش: بزرگسالان 400 بات، کودکان 300 بات
هزینه بلیط پارک آبی : بزرگسالان 700بات ، کودکان 450 بات
میتوانید برای دیدن حیوانات آبزی مانند فوک و دلفین به بخش مارینا پارک بروید تا آنها را از نزدیک ببینید . از تفریحات دیگری که برای بازدید کنندگان دنیای وحش سافاری فراهم شده ، رفتینگ در رودخانه و قایق سواری در دل جنگل جز پرطرفدارترین گزینه ها هستند . حیوانات دیگری مانند گورخر یا حتی میمون ها و فیل های آموزش دیده شده ای هم در اینجا زندگی میکنند، که بدون شک با نمایشهای بسیار زیبایی از خود ارائه میکنند ، میتوانند باعث شادی و خوشحالی شما شوند. ساعت کاری باغ وحش از 9 صبح تا 5 عصر و پارک آبی تا ساعت 6 عصر فعالیت دارد. شما به هیچ عنوان از بازدید این باغ وحش خسته نمی شوید و بدون شک جز بهترین و بی نظیر ترین تجربه های گردشگری شما خواهد بود، چرا که میتوانید با حیات وحش ، از نزدیک ارتباط برقرار کنید به آنها غذا بدهید و حتی آنها را نوازشان کنید.

دنیای وحش سافاری تایلند ( بانکوک )
Rated 4.5/5 based on 470 reviews