بازار های شانگهای

بازار های شانگهای


قطعا در سفر خود به شانگهای تصمیم به خرید دارید. در این شهر که به پاریس شرق مشهور است هر چیزی که به ذهنتان خطور کند را می توانید بیابید. شما می توانید مشهور ترین برند های جهان را در خیابان های شانگهای ببنید. مجتمع های تجاری بزرگ و همچنین بازار های محلی کوچک مکان های مناسبی برای خرید و تهیه سوغاتی به شمار می روند.
همانطور که پیشتر بیان شد خیابان نانجینگ با داشتن مجتمع های تجاری بزرگ یکی از بهترین مکان ها برای خرید به شمار می رود. اکثر مردم عادی جامعه برای خرید به خیابان سیچوان شمالی می روند. در این خیابان نیز مراکز خرید متعددی وجود دارد. مرکز خرید پارکسون را فراموش نکنید. این مرکز خرید در خیابان Huaihai قرار دارد. شما در این مکان می توانید اجناس مرغوب و با کیفیت خوب را با قیمت مناسب خریداری کنید.
اما اگر قصد خرید با قیمت پایین و اجناس غیر اصل را دارید بد نیست سری به بازار محلی شانگهای بزنید. در بازار های محلی دستفروشان زیادی هستند. اگرچه قیمت اجناس در این بازار های محلی بالا نبوده اما بهتر است هنگام خرید چانه بزنید زیرا قیمتی که توسط فروشندگان اعلام می شود گاها چند برابر قیمت واقعی اجناس است. در این مکان ها شما می توانید سوغاتی و هدیه هایی با قیمت پایین تهیه کنید و در نهایت دست خالی به کشور خود بازنگردید.
اگر قصد خرید لباس اکسسوری و کفش را دارید، بازار Qipu Lu را از دست ندهید. در این بازار می توانید پوشاک با کیفیت مناسب و با قیمت خوب پیدا کنید. البته فراموش نکنید چانه زدن در این بازار نیز بسیار معمولی و ضروری می باشد. این بازار در نزدیکی ایستگاه متروی Tiantong Lu می باشد و دسترسی به آن آسان است. اگر قصد خرید خوراکی های اسلامی را دارید بهتر است سری به جمعه بازار مسلمانان بزنید. این بازار نزدیک به ایستگاه مترو Changshu Lu می باشد و تنها چند دقیقه پیاده روی دارد.


بازار های شانگهای

بازار های شانگهای
Rated 4.5/5 based on 470 reviews