تلوک سنانگین ،  جواهر پنهان مالزی

تلوک سنانگین ، جواهر پنهان مالزی


مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا با آب و هوای استوایی است که پایتخت آن کوالالامپور ومساحت آن 329.758 کیلومتر مربع است . مالزی دارای 13 استان است که هر استان را شاه مینامند و جمعیت کل این کشور 30.448.600 نفر میباشد . به دلیل وجود جاذبه های گردشگری خارق العاده ، سالانه مسافران زیادی این کشور را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب میکنند.
مالزی کشوری است دارای جاذبه ها و مناطق طبیعی و مراکز خرید بسیار زیبا و شهرهای معروف مانند کوالالامپور ، لنکاوی، پنانگ و سنگاپور که از جنبه های بسیار زیادی ، شهرت جهانی کسب کرده اند . بهترین فصل برای سفر به این کشور 6 ماه دوم سال شمسی و ماه های میلادی سپتامبر تا فوریه است چرا که هم میزان بارش باران و میزان رطوبت هوا بسیار کاهش پیدا میکند و هم آب و هوای آن مطلوب تر می شود. برای دیدن مکانهای دیدنی مالزی نیاز نیست مسافتهای طولانی را طی کنید چرا که مالزی کشوری است با جاذبه های بسیار زیبا ، متنوع و منحصر بفرد که برای بازدید از همه آنها وقت کم می آورید . با سفر کردن به مالزی بدون شک یکی از بهترین و بی نظیر ترین تجربه های سفری خود را رغم زده اید .
تلوک سنانگین یا جواهر پنهان مالزی ، که در ایالات پراک قرار گرفته است ، یکی از بهترین مکان ها برای تفریح و سرگرمی و داشتن آرامش تکرار نشدنی است. با رفتن به این ساحل شما میتوانید با خانواده خود در ساحل قدم بزنید و آرامش منحصر بفردی در کنار این چشم انداز زیبا داشته باشید و البته میتوانید از بومیان منطقه قایق اجاره کنید و به ماهیگیری مشغول شوید و یک تجربه جالب را ثبت کنید. لاکپشتها هم در این ساحل جولان میدهند و دیدن آنها ، که هیچ هزینه ای هم برای شما ندارد ،خالی از لطف نیست.
آخرین توصیه هم اینکه ،غذاهای دریایی تازه که طعم بسیار خوبی دارد را حتما امتحان کنید چرا که خوش مزه ترین و تازه ترین غذاهای دریایی در این شهر وجود دارد..


تلوک سنانگین ، جواهر پنهان مالزی
Rated 4.5/5 based on 470 reviews