موزه بطری های شیشه ای پاتایا

موزه بطری های شیشه ای پاتایا


پاتایا ،شهری که در تمام روزهای سال از نقطه نقطه جهان به آنجا سفر می کنند،اینجا علاوه بر جاذبه های تفریحی بسیار زیاد و سواحل رویایی ، جاذبه های گردشگری جالب توجهی هم دارد .
این بار می خواهیم به نقطه ای دیگر از شهر پاتایا برویم .اینجا همان جایی است که علاقه مندان به موزه و آثار خلاقانه را به خود جذب می کند . اینجا موزه است ،اما نه موزه اثار قدیمی مانند طلا سکه و آثار باستانی و ....
این موزه در حال تولید است و آثارش همان جا به نمایش گذاشته می شود.موزه بطری پاتایا آمیزه ای از هنر و خلاقیت است که ساخته دست هنرمند آلمانی به نام پیتر بدلاس است . آثار این موزه متشکل از 300 قطعه بطری است که برترین آثار معماری جهان مانند خانه های معروف هلندی ، کاخ های ژاپنی ، کلیسا ها ، معابد و...را در داخل یک بطری به نمایش میگذارد
موزه متشکل از سه اتاق است و وقتی وارد موزه می شوید به صورت مجازی و به زبان های مختلف سخنرانی برای شما پخش می شود و بعد از آن طریقه ساخت این آثار به شما آموزش داده می شود .
این موزه از سال 1995 برپا شده است و ساعات بازدید از آن ساعت 8 و نیم صبح تا قبل از 5 بعد از ظهر است . موزه بطری در نزدیکی مینی سیام است و دسترسی به آن آسان است .

قسمت پایانی این موزه قسمت خرید سوغات مخصوص گردشگران تور تایلند است . شما می توانید بعد از بازدید از این موزه بسیار به یاد ماندنی سوغاتی های بیاد ماندنی تر هم خریداری کنید و برای عزیزان خود ببرید.

موزه بطری های شیشه ای پاتایا

موزه بطری های شیشه ای پاتایا
Rated 4.5/5 based on 470 reviews