5 ایرلاین برتر جهان در سال 2016

5 ایرلاین برتر جهان در سال 2016


5 ایرلاین برتر جهان در سال 2016
1.امارات
رتبه اول : امارات
چرا امارات رتبه اول را دارد و در جهان محبوب است. در طول 30 سال گذشته، هواپیمایی امارات دبی به یکی از برترین حامل های مسافت های طولانی در جهان توسعه یافته است. این هواپیمایی دارای یک فرودگاه انحصاری مجلل در دبی است و حامل بزرگترین ناوگان جهانی ایرباس A380 و بوئینگ 777 غول پیکر می باشد. در این 30 سال امارات یک رکورد بدون سانحه و مرگ را حفظ کرده است.
هواپیمایی امارات دارای گزینه های منحصر به فردی در داخل هواپیماهای خود است.این گزینه ها شامل ویدیو و موسیقی در صورت درخواست ,حتی مسافران می توانند درون هواپیما برنامه های ورزشی و غیره تلوزیون را زنده تماشا کنند.هواپیمایی امارات جایزه بهترین تفریح و سرگرمی در طول پرواز را در طول 12 سال گرفته است.2.قطرایرویز
رتبه دوم : قطر ایرویز
شرکت هواپیمایی قطر ایرویز که مستقر در دوحه است . از سوی داوران خود برای راحتی صندلی وتنوع سرگرمی در طول پروازجایزه دریافت کرد. در واقع قطرایرویز برای بهترین صندلی بیزنس کلاس جایزه دریافت کرد. مهمانان کلاس اقتصادی از ویژگی های مانند گوشی های هوشمند و اتصال تبلت به صفحه نمایش شخصی خود لذت می برند. این هواپیمایی به بیش از 125 مقصد در سراسر جهان پرواز دارد و در حال گسترش است .خدمات قطرایرویز تا 50 مقصد جدید، از جمله پرواز مستقیم به لس آنجلس، میامی و دالاس نیز گسترش یافته است.
علاوه بر این قطرایرویزجایزه بهترین بیزنس کلاس جهانی و بهترین بیزنس کلاس هواپیمایی متفرقه را دریافت کرده است.3.سنگاپورایرویز
رتبه سوم :سنگاپور ایرویز
خدمات برجسته در هواپیمایی سنگاپور باعث شده که مسافران سفری دلپذیررا تجربه کنند. خدمه پرواز این شرکت هواپیمایی آموزش دیده اند تا به مسافران احترام بگذارند و هنگامی که به کمک نیاز دارند به آنها کمک رسانی کنند. تلویزیون های شخصی و گزینه های زیاد سرگرمی و حوله گرم قبل از بلند شدن هواپیما در بعضی از پروازهای اکونومی وجود دارد.
این شرکت هواپیمایی همچنین در آسیا وجایزه بهترین بیزنس کلاس را دارد4.الاتحاد
رتبه چهارم: هواپیمایی اتحاد
اتحاد ایرویز که مستقر در ابوظبی است و حامل پرچم امارات متحده عربی است، اتحاد ایرویز با ایربایس وناوگان بوئینگ به 100 مقصد جهان پرواز دارد. خطوط هوایی معروف برای آپارتمان پرواز علامت تجاری محل اقامت خود و همچنین کلاس اول و کسب و کار کلاس وسایل مخمل خواب دار آن تبدیل شده است.
در سال 2016، هواپیمایی اتحاد همچنین موفق به کسب جایزه برای بهترین کلاس اول جهانی، بهترین صندلی اکونومی (فرست کلاس)، بهترین کیترینگ اکونومی شده است.5.ترکیش
رتبه پنجم: هواپیمایی ترکیش
هواپیمایی ترکیش که حامل پرچم ترکیه است و مرکز اصلی آن در فرودگاه آتاتورک استانبول است. هواپیمایی ترکیش به بیش از 100 کشور و بیش از 200 شهرستان در سراسر جهان پرواز دارد و امیدوار است به نوبه خود پایه خانه خود را به یک مرکز ترانزیت جهانی است..
این شرکت هواپیمایی عضو اتحاد ستاره است و جایزه بهترین ایرلاین را در اروپا در شش سال به دست آورد.
علاوه بر این، خطوط هوایی ترکیه نیز موفق به کسب جایزه بهترین خطوط هوایی در جنوب اروپا، بهترین کیترینگ کلاس تجاری، و بهترین کیترینگ سالن غذاخوری را به دست آورده است.


5 ایرلاین برتر جهان در سال 2016
Rated 4.5/5 based on 470 reviews