توسکانی، بهشت  زیبای  ایتالیا

توسکانی، بهشت زیبای ایتالیا

در ایتالیا جایی به نام توسکانی وجود دارد که بهشت گمشده گردشگران می باشد.این منطقه بسیار گزینه خوبی برای طبیعت گردی , گشت و گذار و تفریح و مطالعه تاریخ می باشد. این منطقه در مرکز این کشور به وسعت ۲۳ هزار کیلومتر مربع است. طبیعت بکر، مناظر خیره کننده، فضای سرسبز و با طراوت، آب های شفاف، معماری تاریخی و گنجینه های هنری و نیز مردم خونگرم و مهربان توسکانی بسیار پرطرفدار است.سالانه میلیون ها گردشگر از این منطقه زیبا دیدن می کنند که خود باعث شده تا توسکانی در ایتالیا و جهان معروف شود.

پوشش سرسبز و طبیعت هیجان انگیز و باغ های انگور توسکانی منزلگاه عاشقان طبیعت و گردشگری بوده و در حالی که در پاییز این منطقه توریستی یه یک پالت گسترده ای از رنگ های پاییزی تبدیل می شود.

مشاهده گله های گوسفند در حال چَرا و حرکت آن ها روی تپه ها،نمای دیدنی خانه های ویلایی و زیبا با پس زمینه ای از تپه های مخملی و سبز رنگ ، درختان سر سبز و جاده هایی رویایی در کنار شخم زدن تراکتور کشاورز و … این منطقه را به مکانی خارق العاده بدل کرده است

عاشقان طبیعت توسکانی را قطعه ای از بهشت می دانند. در سراسر منطقه وسیع توسکانی، ساختمان های باستانی، روستاهای قرون وسطایی و کلیساهای قدیمی، عاشقان تاریخ و فرهنگ را به خود فرا می خواند.


توسکانی، بهشت زیبای ایتالیا
Rated 4.5/5 based on 470 reviews