تور اتوبوس شگفت انگیز دبی

تور اتوبوس شگفت انگیز دبی


تور اتوبوس شگفت انگيز دبی یکی از پر مخاطب ترین سرگرمی های این شهر برای مسافرانی است که میخواهند در یک فرصت کوتاه نگاهی اجمالی به جاذبه های دبی بیندازند ؛ این تور براي نخستين بار است که در خاورميانه ارائه مي شود و مورد استقبال گردشگران تور دبی هم قرار گرفته است . سفر با این اتوبوس عجیب ، سفری مهیج و فراموش نشدنی خواهد بود که برای تمام سنین مناسب می باشد.
این وسیله نقلیه واقعا شگفت انگیز است و نمیتوان اسم اتوبوس یا قایق را به آن تخصیص داد ، چون در خشکی به شکل اتوبوس و در آب به صورت یک قایق عمل می کند شاید هم بهتر باشد به این وسیله عجیب یک اسم خاص اختصاص بدهیم !
این شگفت انگیر نیست که سوار بر يک اتوبوس ابتدا گردشي در شهر داشته باشید و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد خور دبي شويد و ساعتي را به گردش بر روي اين رودخانه بپردازيد و سفری پر هیجان و فراموش نشدنی را تجربه کنید ؟
مدت زمان این تور تقریبا یک ساعت و نیم الی دو ساعت میباشد. و يک راهنما در طول مسیر اطلاعات جالبي را در اختيار شما قرار خواهد داد . (این راهنما به زبانهای عربی و انگلیسی تسلط دارد)

تور اتوبوس شگفت انگیز دبی

داخل اتوبوس شگفت انگیز دبی به امکانات مختلفي از جمله سيستم برودتي و تهویه ی مطبوع ، جليقه نجات ، صندلی های بسیار نرم و راحت که در قسمت زیر آن یک بسته کمک های دریایی و همچنین صفحه نمایش تلویزیون بزرگ و کپسول آتش نشانی و جلیقه ی نجات تعبيه گرديده است.
Wonder Bus ، ظرفیت ۴۴ مسافر را دارد و با سرعت ۱۲ کیلومتر در ساعت روی جاده و هفت گره روی آب حرکت میکند .
مسیر حرکت این اتوبوس معمولاً روی نهر، پارک Creek side و کلوپ گلف Dubai Creek، زیر پل مکتوم به سمت پل قرهود، بالای ورودی قایق و پشت برجومان صورت می گیرند. به علاوه از دهکده‌هاي باديه‌نشين و مزارع پروش شتر در صحرا و ميان تپه‌هاي شني با رنگ‌ها و ارتفاعات مختلف ، مسجد جمیرا ،موزه اتحادیه ، منطقه آل فهیدی ،موزه دبی و آل حسن ،ایستگاه ابرا ، سوق قدیمی دبی ، روستای میراث ،روستای غواصی ،دادگاه حاکم ، شهرداری دبی ،سوق قدیمی دیره و پل ال واس، دادگاه دبی هم مي‌گذرد ؛ به این ترتیب با یک تیر هزار نشان میزنید ، و میتوانید با خیالی راحت از اینکه بسیاری از جاذبه های شهر را دیده اید ، ادامه سفرتان را به سایر امور دلخواهتان مثل خرید ، اسکی ، سافاری ، رستوران گردی و... بپردازید .

اخذ ویزای دبی

تور دبی نوروز 98 را هم میخواهید ببینید ؟

تور اتوبوس شگفت انگیز دبی
Rated 4.5/5 based on 470 reviews