ایگواسو

کشور: برزیل
جمعیت: ۳۰۰۰۰۰ نفر
ساعت:

اطلاعات

دین رسمی: کاتولیک رومی
مساحت: ۷۵۹ کیلومتر مربع

شرح

مشخصات جامع

ایگواسو یک شهر سرسبز و زیباست که در غربی ترین بخش ایالت پارانای برزیل قرار گرفته و حدود ۱۶۵ متر از سطح دریا بالاتر است. جالب است بدانید که ۸۰ نوع ملیت مختلف در این شهر کوچک وجود دارد و آن ملیت ها را ایتالیایی ها، پرتغالی ها، لبنانی ها، چینی ها، پاراگوئه ای ها و آرژانتینی ها تشکیل می دهند. حتما از وجود زیباترین آبشار جهان خبر دارید. این آبشار در شهر ایگواسو با همین نام قرار گرفته و به طور سالیانه میلیون ها نفر را به سمت خود جذب می کند. بیشتر گردشگران پس از شهر ریو، ایگواسو را برای سفر انتخاب کرده اند بنابراین برای سفر به برزیل بازدید از شهر ایگواسو و آبشار زیبایش را از دست ندهید. برای دریافت بلیط هواپیما می توانید از طریق آژانس هواپیمایی قصر شیرین اقدامات لازم را انجام دهید.

شرایط جوی

آب و هوای حاکم بر ایگواسو شرجی و مرطوب است. به همین دلیل با سفر به این بخش در فصل تابستان آب و هوایی گرم با رطوبت بالا و در فصل زمستان آب و هوایی تقریبا سرد را تجربه خواهید کرد. این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که شرایط جوی غالب بر این شهر معتدل و گرم است به همین خاطر آن را برای گذراندن تعطیلاتی جذاب و متفاوت انتخاب می کنند. 

جاذبه های توریستی

شاید تصور کنید که جاذبه های توریستی این شهر به آبشار محدود شده و زمان بازدید کمی از شما می گیرد اما باید بدانید که این آبشار در پارک ملی ایگواسو، مرز بین برزیل و آرژانتین قرار گرفته و با در اختیار داشتن امکانات رفاهی و تفریحی متعدد میزبان خوبی برای شماست. این امکانات که سفر و بازدید را برای شما شیرین تر می کند عبارت اند از: پارکینگ، هتل و اقامتگاه،‌ کافه رستوران،‌ وسایل حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد به آبشار، فروشگاه ها و مراکز خرید متنوع همراه با یک مسیر پیاده روی روان تا آبشار.

02183348