دبی

درباره دبی

تور دبی - تور امارات - تور دبی پاییز 94 - تور خارجی - تور های دبی - قیمت تور دبی - تور دبی ارزان - تور ارزان امارات - تور لحظه آخری امارات - قیمت تور امارات - تور و ویزای دبی - تور امارات پاییز 94 - تور لحظه آخری دبی - تور دبی 94 - تور امارات دبی
دبی یکی از هفت امیرنشینی است که امارات متحده عربی را تشکیل داده اند. دبی، همانند یک ایالت-شهر مستقل بوده و مدرنترین و پیشرفته ترین امیرنشین در امارات محسوب می شود، که به ویژه در بخش های گردشگری و تجاری، گام های بسیار بلندی برداشته اند.

دبی  قدیم

مدرسه الاحمدیه، این مدرسه که در سال 1912 ساخته شده بود، اولین مدرسه دبی بوده و هنوز هم به خوبی حفظ شده است.

تور دبیمنطقه بستکیه - یکی از آخرین یادگارهای دبی قدیم، که محل قرارگیری بسیاری از ساختمان های بازسازی شده به سبک سنتی است. در حالیکه اطلاعات در مورد خود سازه بسیار کم است، جو بسیار مهیجی داشته و گالری ها و کافه های متعددی در آن قرار دارد.

تور دبی

موزه دبی - خیابان علی بن ابیطالب، مکانی مورد توجه برای تمام علاقه مندان به تاریخ تحولات اجتماعی امارات. بازدید از قلعه الفهدی ، که نمونه ای از خانه های سنتی و دیگر محصولات دست ساز بوده، شروع می شود، اما دیدنی های زیادی ندارد. جالب ترین بخش آن، قسمت جدیدی است که در زیر قلعه ساخته شده، و با استفاده از آخرین فناوری تاریخ دبی را در غالب یک سوق بازسازی شده، با تمام صداها و تصاویر همراه، نمایش می دهند. دیدن سرعت گذار از یک دهکده فقیر به کلانشهری مدرن، واقعاً ارزش دیدن را دارد.

تور دبیمسجد جمیرا ، خیابان جمیرا، (مقابل مرکز خرید پالم استریپ). این مسجد، بزرگترین مسجد شهر و نمونه ای بی نظیر از معماری اسلامی است. سازه آن در اواسط حکومت فاطمیون ساخته شده و دیوارهای داخلی، با خطاطی زیبا به خط عربی، مزین گردیده است. این مسجد، یکی از معدود مساجدی است که برای بازدید غیر مسلمانان باز بوده و مرکز ادراک فرهنگی شیخ محمد، تورهای ویژه ای برای غیر مسلمانان ترتیب داده تا به گسترش آموزه های اسلام کمک کند. این تورها، سه شنبه ها برگزار می شود. پنج شنبه و یکشنبه، جلسه پرسش و پاسخی از ساعت 10 آغاز می شود. این مسجد، واقع در خیابان جمیره، هنگام غروب که با نورافکن ها روشن می شود، جلوه خاصی پیدا می کند.

تور دبیمنطقه شینداغا - محل قرارگیری موزه های فضای باز دهکده میراث یونسکو، خانه سابق شیخ راشد آل مکتوم است.

تور دبیسوق ها - چند سوق یا بازار در دو طرف رودخانه وجود دارد که ارزش دیدن دارند. در این بازارها همه چیز از ادویه جات و صنایع دستی گرفته تا تی شرت های ارزان قیمت، به فروش می رسد.

تور دبی


دبی مدرن

برج خلیفه - این برج که تا همین سالهای اخیر، برج دبی نامیده می شد، 828 متر ارتفاع و 160 طبقه دارد، و بلندترین سازه ساخت بشر بوده که بیش از 300 متر از برج تایپه بلندتر است. عرشه بازدید آن، در طبقه 124ام، پس از برج مرکز مالی جهانی شانگهای، بلندترین عرشه است. ورودی بازدیدکنندگان در طبقه پایینی مرکز خرید دبی قرار دارد. اگرچه عرشه بازدید آن با ارتفاع 452 متر، بلندترین در نوع خود در جهان محسوب می شود، در میانه برج واقع شده است. باید در نظر داشته باشید که بقیه سازه برج، بخش خدماتی آن است و شکل آن همانند مورچه می ماند. بلیت های از قبل رزرو شده، 125 درهم قیمت دارد و اگر نمی خواهید منتظر بمانید، بایستی 400درهم برای بلیت پرداخت کنید. بلیت ها از روزهای قبل فروخته شده، و پیشنهاد می شود که قبل از بازدید، این بلیت ها را رزرو کنید.

تور دبیفواره آبی دبی
- این نمایش آبی موزیکال به طول 270 متر و ارتفاع 150 متر، نمایش موزیکال آبی در جهان با منظره بسیار اغواکننده است و اکیداً توصیه به دیدن آن می شود. نمایش آن، عصرها در دریاچه برج دبی ، شروع می شود. راه آسان دسترسی به آن، مرکز خرید دبی است. نمایش از ساعت 6 تا 10، هر روز هفته، و از 6 تا 11 در روزهای آخر هفته، هر 30 دقیقه تکرار می شود. این رقص آب، بزرگترین در جهان بوده و از موسیقی کلاسیک، عربی و موسیقی های محبوب در جهان استفاده می شود. حدود 1.5 میلیون لامپ آن را روشن کرده و ارتفاع آن به 150 متر می رسد (22000 گالن آب).

تور دبیهتل برج العرب
- دیدن زندگی «از ما بهتران» (به عنوان تنها هتل 7 ستاره جهان)، می تواند تجربه ای جالب باشد. ورود به هتل نیاز به رزرو دارد که در دروازه ورودی، کنترل می شود، اگرچه بازدیدکنندگان ساکن در هتل جمیره، می توانند با هماهنگی از آن دیدن کنند. سایر گردشگران می توانند تورهای خود هتل را رزرو کنند، اما این امکان در مواقعی که ظرفیت هتل تکمیل شده، میسر نمی باشد. رزرو اتاق معمولاً بایستی حداقل یک ماه قبل صورت بگیرد، اما برای رزرو غذا، کافی است از چند روز قبل از آن، اقدام کنید.

تور دبیدبی
مارینا
- یکی از مناطق جدیدتر و پرطرفدارتر دبی مدرن، هم از نظر گردشگران و هم از نظر شهرواندان است. در این مجموعه، می توان به نمای بی نظیر از شهر، هتل های باکلاس، یک ساحل فوق العاده، یک مرکز خرید، و 2 پیاده رو مختلف با کافی شاپ ها، رستوران ها و مغازه های متعدد، دسترسی داشت. پیاده رو مارینا در مارینا واتر قرار داشته و می توان از قایق های کوچک استفاده کرد. می توانید قایقی را برای گردش در نواحی اطراف، کرایه کنید. قسمت پیاده رو آن، بازار خوبی دارد که از اکتبر تا می، هر جمعه و شنبه، دایر می باشد.

تور دبیجزایر نخل
- سه جزیره مصنوعی بزرگ در جهان، در ساحل دبی قرار دارند؛ یک پیش روی قابل توجه شهری برای افزایش خط ساحلی. هریک از جزایر، شبیه برگ نخل بوده که به تنه درخت که جزیره اصلی است، متصل شده و همچنین یک هلال که درخت نخل را احاطه کرده است. از سه پروژه موجود، نخل جمیره، در km5 میدان آن نزدیک دبی مارینا، تنها پروژه ایست که بهره برداری رسیده و از طریق یک پل که بر روی آن آزادراه، قرار داشته به شهر دبی متصل شده که علاوه بر اینها در آن، مونوریل، سالن ورزشی و مراکز خرید گران قیمت هم یافت می شود.

تور دبی


سواحل و دریا - چند مورد از سفیدترین و شنی ترین سواحل جهان در دبی قرار داشته، و فرصت بی نظیری برای برخی ورزش های آبی فراهم است. دمای اقیانوس از C22 در زمستان تا C35 در تابستان متغیر بوده، و چند موج شکن قوی نیز موجود بوده، چون بادهای قوی، می تواند کار را برای شناگران بسیار دشوار کند. خود آب هم خیلی شور است، و به همین دلیل بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند در استخر هتل خود، شنا کنند. غواصی هم تحت تأثیر ساخت و سازهای ساحلی برای جزیره نخل می باشد؛ بنابراین برای رسیدن به لاشه غرق شده کشتی ها، نیاز به قایق سفری است. به عنوان جایگزین، می توانید سفر زمینی 90 دقیقه ای به امیرنشین های شرقی فجیره یا شارجه یا خورفکان داشته باشید و از غواصی با کلاس جهانی و کاملاً ایمن، لذت ببرید.

تور دبیمسابقات شترسواری
- زمین مسابقه شترسواری یکی از جاذبه های غیرعادی بوده و مسابقات آن پنج-شنبه و جمعه در زمستان برگزار می شود. نه تنها می توانید به تماشای مسابقات بنشینید، بلکه فرصت بازدید از زمین تمرین هم وجود دارد. دستفروش ها همه چیز، از تسبیح تا قالی و پتو می فروشند، پس امکان خرید سوغاتی هم دارید. مدینه جمیره یا شهر جمیره، حاوی مجتمعی مسکونی، دو هتل لوکس و یک مرکز خرید است.

تور دبی


ورزش های آبی - در دبی فرصت مناسبی برای قایق سواری و پاراسیلینگ و ورزش های آبی دیگر وجود دارد.

تور دبی


صحراگردی - صحراگردی و ماجراجویی در بیابان، از تفریحات متداول در دبی است. محبوب ترین تور شاغل در این زمینه، «ترس از شن های روان » نام دارد. در این تور از وسایل مختلفی مثل جیپ سفری 4نفره، تخته شنی، موتورهای 4قلو و درشکه های شنی استفاده می شود.

تور دبی


ماهیگیری - از ماهیگیری در آبهای آزاد دبی لذت ببرید. ماهیگیری در دبی به شما امکان یافتن برخی ماهی های دوست داشتنی مثل ملکه ماهی ، قاشقک ، ماهی تون، کوبی ، امپراتور، ماهی خالخالی اسپانیایی و ماهی باراکودا می دهد.

ماهیگیری در اعماق دریا - قایق های مربوطه توسط ناخدایان حرفه ای هدایت می شود. این ناخدایان، شما را در به دست آوردن طعمه مطلوب به شکلی آسان و ایمن، راهنمایی و کمک می کنند. قایق ها تجهیزاتی مانند جلیقه نجات، منور، جعبه کمک های اولیه و لوازم نیاز برای حفاظت حداکثری از مسافران، دارند. ماهیگیران و کاپیتان های باتجربه برای ایمنی بیشتر، همراه مسافرین می آیند. کارکنان بسیار تعلیم دیده، از نیازهای مسافرین باخبر بوده و در مورد وضعیت جوی بسیار هشیار هستند. دوبی مقصدی برای لذت بردن از دریاست. ماهیگیری زیر آب، از طریق جلب ماهی ها به وسیله طعمه ای شبیه اسکوئید در وسط دریا صورت می گیرد.


اسکی- امروزه دبی، سالن اسکی خود را دارد. این سالن که در مرکز خرید جدید امارات (MOE) در خیابان شیخ زاید واقع شده، امکان اسکی و اسنوبرد را همزمان فراهم کرده است. شیب آن برای یک مکان سرپوشیده خیلی زیاد است. امکان کرایه تجهیزات وجود دارد. با وجود اینکه دمای داخل C4- است، نیاز به آوردن لباس گرم ندارید، چون تقریباً همه چیز به جز کلاه و دستکش (که می توانید همانجا خرید کنید) وجود دارد. هزینه 2 ساعت آن، 180درهم به همراه 20 درهم برای رختکن می باشد.

تور دبی


پارک وادی وحشی - این پارک مکان ایده آلی برای کل خانواده است تا یک روز کامل را گذرانده و از گرمای موجود و شلوغی شهر فرار کنند و دمی را به آرامش بگذرانند. این پارک که در نزدیکی هتل و مجموعه ساحلی جمیرا واقع شده، دارای سرسره آبی و تالاب می باشد. همچنین می توانید از آبشار خارج از استخرها، و یک استخر کشنده، لذت ببرید.

تور دبی


قایق سواری- قایق سواری در دریای عرب، جاذبه ایست که مردم سراسر جهان را به دبی کشانده است. در قایق سواری می توانید کل سواحل دبی را مشاهده کنید. بسیاری از شرکت های متولی، به شما اجازه تجربه این لذت را می دهند. از میان گزینه های متعدد مثل قایق های لوکس، قایق های سرعتی، میتوان انتخاب کرد. بر اساس نیاز مردم، اندازه و ظرفیت قایق ها متفاوت است. برای فعالیت های ورزشی آبی، نیاز به تجهیزات مدرن و امنیتی وجود دارد. افراد حرفه ای و نجات غریق، شما را در طول مسیر همراهی و راهنمایی می کنند.

گلف - دبی شاید یک صحرا باشد، اما مقدار زیادی پول و آب برای رشد این زمین های چمن، صرف شده است. به جای بحث و جدل، می توانید مشغول گلف شوید!

تور دبی


بالن هوای گرم - تجربه فوق العاده عبور بر فراز کوه ها در اوایل صبح تا حین غروب.

تور دبی


دهکده جهانی - این رویداد هرساله و معمولاً در زمستان، از اواخر نوامبر تا اواخر ژانویه در دبی لند برگزار می شود. کشورهای جهان دور هم جمع شده و هر کشور، چادر خود را به صورت دهکده ای کوچک در حاشیه دبی برپا می کند و محصولات کشور خود را به فروش می رساند. شما می توانید در مدت 10 دقیقه، از کشوری که در فاصله km10000 کشور شما قرار دارد، دیدن کنید. همچنین می توانید هیروگلیف های مصری، معابد تایلندی، شهر ممنوعه پکن، برج ایفل و بسیاری نمونه های دیگر را مشاهده کنید.

تور دبی


آکواریوم و باغ وحش زیرآبی دبی، واقع در طبقه همکف مرکز خرید دبی که روزها از ساعت 10 تا 12 دایر می باشد. یکی از بزرگترین آکواریوم های معلق جهان است، که مخزن 10میلیون لیتری و هزاران را ماهی و جانور دریایی را برای عموم بینندگان، حفظ می کند. بلیت به صورت اینترنتی به فروش می رسد.

تور دبینظرسنجی

قصر شیرین
Rated 2.5/5 based on 361552 reviews

برای مشاهده اندازه اصلی بر روی عکس کلیک کنید.

  • تور دبی
<< 1 >>