هتل بلا ایروان (Hotel Bella Yerevan)

شرح

هتل بلا ارمنستان (Hotel Bella Yerevan Armenia) جزو هتل های 3 ستاره ارمنستان می باشد. این هتل در مرکز شهر ایروان، پایتخت ارمنستان قرار دارد. اتاق های هتل دارای تمامی امکانات رفاهی و بهداشتی هستند که از اتاق های 2 نفره، 3 نفره، 4نفره، اتاق مخصوص معلولین و سوئیت ماه عسل تشکیل شده اند. همچنین در اهتل بلا ارمنستان تمامی پنجره ها دارای شیشه های دو جداره بوده و مانع از ورود سر و صدا به داخل اتاق ها می شود.

امکانات هتل
برخی امکانات هتل بلا برای مسافران تور ارمنستان شامل پذیرش شبانه روزی، پارکینگ، آسانسور، گاوصندوق، اتاق های دارای حمام اختصاصی، سیستم تهویه هوای مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی، تلویزیون، خشكشویی، خدمات کفش و واکس، رستوران، سونا، حمام ترکی و... می باشد.

اگر برای مدت اقامت طولانی دنبال یک هتل خوب در شهر ایروان می گردید،  هتل 3 ستاره بلا ایروان Bella Yerevan را به شما پیشنهاد می کنیم. این هتل در منطقه کوچاریان شهر ایروان قرار دارد و فاصله کمی تا کلیسای گریگور لوساوریچ دارد.

این هتل دارای 13 اتاق می باشد که دارای امکاناتی مانند سیستم تهویه مناسب، سرویس بهداشتی اختصاصی، تلویزیون، میز، صندوق امانات و یخچال می باشند.

هتل بلا ایروان Bella Yerevan فاصله کمی تا ایستگاه مترو ژنرال آندرانیک دارد و فاصله آن تا میدان جمهوری حدود 800 متر می باشد. فرودگاه بین المللی شهر در فاصله 10 کیلومتری از هتل قرار دارد.

سوپرمارکت زنجیره ای SAS در 100 متری هتل بلا دارای شعبه می باشد و می توانید تمامی مایحتاج خود را به راحتی از این سوپرمارکت تهیه نمایید.

موقعیت اقامتگاه

کشور: ارمنستان
شهر: ایروان