رزرو هتل
اطلاعات هتل

هتل ۳۹۸ اتاقه ADRIATIC PALACE برای برگزاری انواع نشست‌ها و کنفرانس‌ها ساخته شده است.

این هتل یک لابی با با پذیرش 24 ساعته، گاوصندوق امانات، رستوران، بار، خدمات خشک‌شویی و سرویس اتاقها را دارد و همچنین خدماتی عالی، به مهمانانش ارائه می‌دهد.

موقعیت جغرافیایی هتل ADRIATIC PALACE در تقاطع خیابان‌های پچبوریِ جدید و وایرلس میباشد؛ جایی که به امبسی رو یا محله‌ی سفارت‌خانه‌ها مشهور است. هتل در مرکز محله‌ دیپلماتیک و میان سفارت‌های کشورهای مختلف قرار گرفته است و در جوار مراکز خرید، رستوران‌ها و خرده‌ فروشی‌ها قرار دارد.

دسترسی مهمانان هتل به ایست‌گاه‌های مترو هم بسیار راحت بوده و بنابراین مشکلی برای گردش در شهر نخواهند داشت. و نیز این هتل دقیقا کنار آزادراه فرودگاه است که این امر سبب شده سهولت رفت و امد به فرودگاه‌ شود.

اتاق‌های لوکس، وسیع و راحت هتل با مبلمان چوبی آراسته‌ شده که حال و هوای سنتی ایجاد کرده است. اتاق‌های این هتل امکانات رفاهی مثل سشوار، خط تلفن مستقیم، تلویزیون ماهواره‌ای، مینی‌بار، گاوصندوق و تهویه‌ هوای مطبوع مجهز شده است.

هتل سه رستوران با انواع سبک‌های مدرن دارد که ترکیب فوق العاده ای از غذاهای تایلندی در فضایی دنج و آرام عرضه کرده است.


استخر هتل و آب‌نمای کوچک آن، به سبک اروپایی طراحی شده است. همچنین هتل یک استخر بی‌نظیر به شکل حمام‌های سنتی رومی دارد که فن‌آوری‌های مدرنیته را با فضایی کلاسیک ادغام کرده است. هم‌چنین، این‌جا می‌توانید از خدمات ماساژ لذت ببرید و یا در سالن بدن‌سازی ورزش کرده و لذت ببرید.

امکانات هتل

Gym,Internet Service,Bar,Elevators,Air Condition,Front Desk


1178 Adriatic Palace Building, Wireless Road, Radtavee, Bangkok 10400, Thailand