رزرو هتل
اطلاعات هتل

هتل بزرگ پارک لارا تنها 200 متر تا ساحل شنی خصوصی فاصله دارد. 2 استخر در فضای باز همراه با دارت و آب اسلاید، و محوطه شنای مخصوص بچه ها و آبگرم از امکانات رفاهی و تفریحی این هتل است. اتاقهای هتل با سیستم تهویه هوای مطبوع و تلویزیون صفحه تخت و مینی بار مجهز شده است.

اتاقهای هتل پارک لارا با مبلمان مدرن و یک حمام خصوصی با امکانات سشوار و لوازم آرایشی- بهداشتی وگاو صندوق استاندارد مجهز شده است. تمامی واحدها با نمایشی زیبا از شهر، باغ و دریا میباشد.

صبحانه روزانه، ناهار و شام بصورت بوفه باز با غذاهای ترکی و بین المللی، در رستوران هتل آماده سرو است. مهمانان می توانند از خدمات پذیرایی مثل بستنی و قهوه و کیک در طول روز بهره مند شوند. رستوران همچنین غذاهای دریایی، غذاهای چینی و ایتالیایی را سرو میکند.

همچنین یک حمام ترکی، سونا و اتاق تناسب اندام همراه با خدمات ماساژ از امکانات تفریحی این هتل میباشد. اینترنت بیسیم رایگان در تمام نقاط هتل در دسترس است. باشگاه مخصوص بچه ها، برای بچه های بین 4 تا 12سال سن وجود دارد.

هتل پارک لارا فقط 16 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا و 20 کیلومتر از مرکز شهرآنتالیا فاصله دارد. پارکینگ خصوصی رایگان نیز در دسترس مهمانان است.

امکانات هتل

N/A


Kemeragzi Tesisler Cad. No: 339 Lara-Aksu / ANTALYA