رزرو هتل
اطلاعات هتل

هتل 5 ستاره و مجلل هیلتون در نیمه اروپایی استانبول واقع شده و به تنگه بسفر مشرف است.

هتل هیلتون دارای 498 اتاق ، 15 سوئیت ، 4 اتاق مخصوص معلولین و 51 اتاق EXECUTIVE و 431 اتاق استاندارد است که همگی با دکوراسیون مدرن و با تمامی تجهیزات لازم طراحی شده و همچنین چشم انداز اتاقها رو به دریا و فضای سبز می باشد.

انواع غذاهای تازه دریایی و نوشیدنی ها در تریا و رستوران شاد "Veranda Grill"، سرو میشود. همزمان با صرف عصرانه ؛ اجرای زنده پیانو در لابی هتل نیز صورت میگیرد. میهمانان عزیز ، از چشم انداز عالی و انواع غذاهای ترکی و بین المللی که در تراس رستوران "بسفر" سرو میشود ؛ لذت ببرید. رستوران "اژدها" نیز انواع غذاهای کانتونیز و سچوانی (چینی) را سرو میکند.

مرکز 24 ساعته فیتنس و سلامتی هتل Hilton، کلاسهای اروبیک ، تنیس و اسکواش را برای مهمانان برگزار میکند. تخت های اختصاصی حمام آفتاب نیز دور استخر چیده شده اند. حمام ترکی هم، با کاشی های سفید و آبی تزئین شده وشامل 2 سونا ، 2 اتاق بخار و ماساژ درمانی است.

امکانات هتل

Swimming pool,Gym,Sauna,Lobby,Internet Service,Currency Exchange,Bar,Elevators,Heater Radiator,ATM Machine,Multi Languages Staff,24 Hours Restaurant,Air Condition,Cooling System,Tour Desk,Gifts Shop,Internet in Room,Luggage Services,Wheelchair Access,VIP Security,Front Desk,Car Rental Desk


Harbiye Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, 34367 Harbiye / Şişli/İstanbul, Turkey