رزرو هتل
اطلاعات هتل

هتل‌5 ستاره‌ رکسوس با ادغام امکانات و تجهیزات تفریحی، امکانات و ملزومات کاری و تجاری و اتاق هایی برای برگزاری کنفرانس و جلسه، و تفریحات خانوادگی برای گذراندن اوقات فراغت، در متراژ ده هکتار ساخته شده است. این هتل ٢٣١ اتاق دارد که دارای ۴٢ سوئیت که هر واحد از سوئیتها اقامتگاهی مدرن و شیک برای مسافران میباشد. هتل رکسوس در ساحلی ایده آل واقع شده و تا فرودگاه ۴٧ کیلومتر راه دارد، تا مرکز خرید مارینا و مرکز خرید محبوب امارات تقریبا ١٧ کیلومتر و مرکز خرید دبی، کمتر از ٣٠ کیلومتر، تا مرکز دیره حدود ٣٩ کیلومتر و تا پارک آبی وایلدوادی نیز ١٨ کیلومتر فاصله دارد.
اتاق های این هتل میز تحریر و میز اداری، مبل راحتی، تلویزیون صفحه تخت با پخش دی‌وی‌دی، لوازم تهیه چای و قهوه‌، وسایل بهداشتی حمام‌ دارد، انواع باشگاههای ورزشی و سرگرمیهای آبی و ساحلی، یوگا، ژیمناستیک، ایروبیک، والیبال ، فوتبال ، تنیس، سالن بدنسازی، بدمینتون، تنیس روی میز، بولینگ، شطرنج، غواصی، چتر بازی، بالن از خدمات ورزشی این هتل است.

امکانات هتل

Swimming pool,Gym,Sauna,Car Park,Lobby,Internet Service,Currency Exchange,Bar,Air Condition,Tour Desk,Luggage Services,Front Desk


The Palm Jumeirah, East Crescent P.O. Box: 18652 - Dubai, United Arab Emirates