رزرو هتل
اطلاعات هتل

هتل وستین کوالالامپور در بهترین منطقه شهر و در قلب مثلث طلایی کوالالامپور واقع شده است . اتاق های لوکس و میزبانی مدرن است . هتل دارای استخر روباز ، سالن بدنسازی مجهز و 6 رستوران است .


تجهیزات اتاق شامل تلویزیون صفحه تخت ، حمام مرمری با وان و دوش شیشه ای مجزا می شود .
مهمان های هتل می توانند خدمات آسپا را در اتاق رزرو کنند یا به خدمت کار برای سریع تر شدن سرویس خشک شویی یا برنامی ریزی سفر دسترسی داشته باشند .


مهمانان جوانتر می توانند از کلاب نوجوانان ، که دارای زمین بازی سرپوشیده و ایستگاه بازی است ، لذت ببرند . مهمان ها می توانند غذاهای کانتونی را در یکی از 5 رستوران Sen5es صرف کنند یا از غذاهای بین المللی که در اتاق هم سرو می شوند ، لذت ببرند . همچنین میان وعده و نوشیدنی در رستوران کنار استخر Splash موجود است .


Bukit Bintang بهترین انتخاب برای مسافرت خانوادگی ، خرید لوازم و غذاهای محلی است . محلی ها Bukit Bintang را به خاطر غذاهای محلی مختلف ، رستوران ها و آرامش آن دوست دارند .

امکانات هتل

Swimming pool,Gym,Sauna,Car Park,Internet Service,Currency Exchange,Security Guards,Bar,Party Hall,Elevators,Porters,Multi Languages Staff,Tour Desk,Baby Sitting,Luggage Services,Wheelchair Access,VIP Security,Night Club,Front Desk