C

هتل گرند لیزا استانبول (Grand Liza Hotel)

شرح

هتل گرند لیزا  هتلی 3 ستاره در استانبول است. این هتل فقط 600 متر از گرند بازار فاصله دارد، این هتل دارای یک رستوران ترکی با نمایی به سوی تنگه بسفوروس دارد. اتاق های این هتل دارای تهویه کننده هوا ، اینترنت رایگان Wi-Fi ، مینی بار و تلویزیون می باشند. برخی از اتاق ها نما به سمت دریای مرمر دارند. صبحانه به صورت بوفه در رستوران هتل سرو می شود ، در رستوران تراس این هتل میهمانان می توانند کباب های ترکی و غذاهای دریایی میل کنند. خدماتی نظیر خشکشویی و اتوکشی لباس ها نیز در این هتل انجام می شود. کارکنان هتل در گرفتن تورهای مختلف و بازدید از جاذبه های دیدنی شهر به مسافرین کمک می کنند. از هتل گرند لیزا تا مسجد لاجوردی فقط 15 دقیقه پیاده راه است و کمتر از 2 کیلومتر تا کاخ توپکاپی فاصله است. منطقه فاتح برای افرادی که به موزه ها ، معماری و اماکن تاریخی علاقه مند هستند بسیار مناسب می باشد.

 

اتاق های هتل

هتل گرند لیزا استانبول از نظر تنوع اتاق ها بسیار ضعیف بوده و تنها دارای چند اتاق استاندارد می باشد که با امکانات رفاهی مختصری، مهیای پذیرایی از گردشگران شده است. در داخل اتاق های هتل امکاناتی همچون سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی، حمام، دمپایی ملزومات بهداشتی و ... وجود دارد.

هتل گرند لیزا قسطنطنیه با توجه به موقعیت مکانی دارد که چشم انداز اتاق هایش رو به تنگه بسفر بوده و میهمانان می توانند از این چشم انداز لذت ببرند. نظافت و خانه داری به صورت روزانه درداخل اتاق ها انجام می شود تا هیچ خطری سلامتی میهمانان مقیم در این هتل ارزان قیمت استابول را تهدید نکند.

امکانات هتل گرند لیزا 

هتل گرند لیزا دارای یک رستوران زیبا و شیک است که در پشت بام هل قرار گرفته و چشم اندازی از بسفر را نمایان می کند. سرآشپزهایی که در رستوران این هتل مشغول هستند غذاهایی با کیفیت مطلوب را طبخ می نمایند. سالن بار و نوشیدنی هتل شما را به سرو انواع نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی در ساعات پایانی شب دعوت می کند تا بتوانید به پایکوبی و شادی بپردازید.

میهمانان هتل 3 ستاره گرند لیزا استانبول می توانند از خدمات خشکشویی و خدمات روم سرویس بهره مند شوند. همچنین یک میز تور وجود دارد که به کرایه اتومبیل کمک می کند و اطلاعاتی در مورد جاذبه های محلی ارائه می دهد. پذیرش 24 ساعته، پارکینگ، دستگاه خودپرداز، صرافی جهت تبدیل ارز، اتاق های خانوادگی و غیر سیگاری هم از دیگر امکانات این هتل می باشند.

هتل گرند لیزا شهر استانبول تنها 600 متر با بازار بزرگ استانبول و کمتر از 2 کیلومتر با کاخ توپکاپی، مسجد سلطان احمد، میجد ایا صوفیه و ... فاصله دارد. 

 

موقعیت اقامتگاه

کشور: ترکیه