راهنمای تحویل مدارک آنلاین آژانسهای همکارآژانس هواپیمایی قصرشیرین به منظور تسهیل و تسریع در انجام امور تحویل مدارک درخواست هایی که از سوی همکاران محترم صورت می گیرید ، اقدام به افزودن بخش تحویل مدارک آنلاین نموده است که در ادامه ،راهنمای استفاده از آن را خواهید دید .

همکاران محترم توجه داشته باشند ، در صورت هر گونه تغییر در قرارداد ، اعم از تغییر ساعت ، تغییر نام مسافر و یا تغییر تاریخ سفر و .. باید مدارک قرارداد خود را از همکاران واحد تحویل مدارک دریافت نمایند

راهنمای تحویل مدارک :

گام اول : وارد صفحه  رزرو آنلاین تور و بلیط شوید و از بخش ورود ، با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور وارد محیط کاربری خود شوید .


گام دوم : روی نام پروفایل خود  در سمت راست ، بالای صفحه کلیک کنید  تا وارد داشبورد کاربری خود شوید .گام سوم : در این بخش روی منوی عمودی سمت راست بر روی گزینه چهارم (گزارش رزروها ) کلیک کنید تا بتوانید وضعیت رزرو های خود را مشاهده نمایید .


گام چهارم  : در این بخش فقط با وارد کردن کد پیگیری و کلیک بر روی دکمه جستجو ، قرار داد مورد نظرتان را جستجو کنید


گام پنجم :  قرار داد مورد نظر یافت شد ، حال با کلیک بر روی مولفه ای که زیر ستون مدارک قرار گرفته است ، به بخش مدارک بروید


گام ششم : در این صفحه میتوانید مدارک مورد نظر خود را با کلیک بر روی گزینه های مورد نظرتان اعم از بلیط ،  واچر ، قرارداد و ... در یافت نمایید.


نظرسنجی

راهنمای تحویل مدارک آنلاین آژانسهای همکار
Rated 2.5/5 based on 486528 reviews