قونیه تا کاپادوکیا (ویژه شب عروس مولانا)

Cappadocia & Konya
تاریخ‌های برگزاری:
کد تور: CK01
شروع: جمعه - ۱۸ آذر ۱۴۰۱
پایان: سه شنبه - ۲۴ آبان ۱۴۰۱
مدت سفر: ۲۴ شب
تاریخ اعتبار: پنجشنبه - ۲۴ آذر ۱۴۰۱
ظرفیت: نفر
هتل(ها) اتاق دو تخته اتاق یک تخته کودک با تخت انتخاب
۴۵۰ دلار۶۵۰ دلار۴۰۰ دلار

برنامه سفر:
برای سفری ماندگار تهران را به سمت مرز بازرگان ترک می‌کنیم. با رسیدن به مرز و انجام امور مرزی مسیرمان را به سمت کاپادوکیه ادامه می‌دهیم.
بعد از صرف صبحانه،حوالی غروب به کاپادوکیا می‌رسیم. بعد از ترنسفر به هتل، فرصت برای استراحت یا گشت در سطح شهر خواهید داشت.
برای گشت در کاپادوکیا خواهیم رفت؛ از دره پاشاباغ دیدن می‌کنیم همین‌طور موزه و روستای زلوه را خواهیم دید، از کارگاه سفالگری و دره کبوترها دیدن خواهیم کرد. بعد از صرف ناهار، بعد از ظهر وقت آزاد برای گشت اختیاری و استراحت دارید.صبح به سوی قونیه حرکت می‌کنیم. در مسیر از کاروانسرای سلطان حانی دیدن می‌کنیم. حوالی ظهر به قونیه می‌رسیم. بعد از ظهر وقت آزاد برای گشت شهری یا برای شرکت در مراسم ایرانیان اطراف مقبره مولانا خواهید داشت.
در گشت شهری قونیه از موزه پانورامای مولانا، مقبره و موزه مولانا دیدن می‌کنیم. سپس بازدیدی از مسجد و مقبره شمس تبریزی خواهیم داشت و از محل ملاقات شمس و مولانا دیدن می‌کنیم.
سپس بسوی سیله، دهکده‌ای توریستی حوالی قونیه، حرکت می‌کنیم. یعد از صرف ناهار و گشت در روستای سیله برمی‌گردیم. حوالی غروب وقت آزاد برای خرید از مراکز خرید فونیه خواهید داشت.
شب راهی شرکت در مراسم سماع می‌شویم.
صبح بسوی آنکارا حرکت می‌کنیم. از بافت قدیم و قلعه آنکارا دیدن می‌کنیم.بازدیدی از مقبره آتاتورک خواهیم داشت.
سپس راهی تهران می‌شویم. در مسیر ناهار را در رستوران صرف می‌کنید. سپس به سوی تهران حرکت می‌کنیم.یک شب در اتوبوس خواهید بود.بعد از صرف صبحانه حوالی صبح به مرز بازرگان می‌رسیم. بعد از انجام امور مرزی و صرف ناها و شام در مسیر، شب هنگام به تهران می‌رسیم.

جزییات تور

شهر مبدأ: تهران

کشورهای مورد بازدید:

شهرهای مورد بازدید:

Array
Array