تور قشم

Qeshm Tour
تاریخ‌های برگزاری:
کد تور: Qeshm-A01
شروع: جمعه - ۲۳ مهر ۱۴۰۰
پایان: دوشنبه - ۲۶ مهر ۱۴۰۰
مدت سفر: ۳ شب
تاریخ اعتبار: جمعه - ۳۰ مهر ۱۴۰۰
هتل(ها) اتاق دو تخته اتاق یک تخته کودک با تخت کودک بدون تخت انتخاب
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

جزییات تور

شهر مبدأ: تهران

شرح

چرا خرید بلیط هواپیما تور قشم ؟

جزیره قشم که به عنوان بزرگترین جزیره ایران و خلیج فارس بوده سروصدای زیادی برای خرید آنلاین بلیط هواپیما تور قشم به پا کرده است. قشم یکی از جزایر استان هرمزگان است و در تنگه هرمز قرار دارد. به گفته آژانس هواپیمایی قصرشیرین ، جزیره قشم در سال های اخیر یکی از برترین مقاصد گردشگری ایران محسوب می شود. موقعیت جغرافیایی جزیره قشم: از شمال به بندرعباس، شمال شرقی به هرمز، شرق به لارک، جنوب به جزیره هنگام و جنوب غربی به جزایر تنب می باشد.

بهترین زمان از نظر آب و هوا

بهترین زمان از نظر آب و هوا

قشم دارای آب و هوای گرم و مرطوب است. میانگین دمای جزیره حدود 24 درجه سانتیگراد تخمین زده شده است. با این حال، حداکثر و کمترین دما تاکنون به ترتیب در 46 و 18 درجه سانتیگراد ثبت شده است. گرمترین روزها از تیرماه آغاز می شود و تا شهریور ماه ادامه دارد و سردترین روزها می تواند در دی ماه و بهمن ماه باشد. هرچند سفر به قشم از طریق دریا و هوایی امکان پذیر است؛ اما با اینحال قشم یک فرودگاه بین المللی دارد.

همه مسافران بر این باورند که پیش بینی وضع هوا در مقصد یکی از مهمترین نکات قبل از سفر است و به شما کمک می کند تا سفر را به طور موثر آماده کنید. همچنین، برای ترتیب دادن برنامه روز به روز تور داخلی، باید مدت زمان روزها را در مقصد خود بدانید. در نتیجه  از آنجا که جزیره قشم یکی از شهرهای پر بازدید در ایران، اطلاعات مربوط به آب و هوای جزیره قشم برای همه مسافران بسیار مفید است.

با توجه به شرایط آب و هوایی جزیره قشم، بهترین زمان سفر به این جزیره در پاییز و زمستان است. قشم در زمستان با متوسط 24 درجه سانتیگراد تجربه آب و هوایی مطبوع را به ارمغان می آورد. اما اگر هزینه سفر برای شما مهم است، باید به دنبال تور لحظه آخری قشم باشید. شما می توانید از طریق سایت قصر شیرین ارزان ترین تور قشم لحظه آخری را تهیه کنید.

خرید بلیط هواپیما تور قشم در فصل پاییز

خرید بلیط هواپیما تور قشم در فصل پاییز

بهترین زمان سفر به جزیره قشم از اوایل آبان ماه تا پایان اسفند ماه است، پاییز فصل مورد علاقه بسیاری از گردشگران برای سفر به این جزیره است. زیرا در این فصل هوای قشم مطبوع است و می توانید به راحتی از جاذبه های طبیعی آن دیدن کنید. بنابراین، می توانید پاییز را برای سفر قشم خود انتخاب کنید که علاوه بر داشتن آب و هوای دلپذیر، همچنین خیلی شلوغ نیست. از طرف دیگر، جشنواره میگوی قشم، یکی از رویدادهای شاد، در اواسط ماه آبان برگزار می شود. در این رویداد نمایشگاه های صنایع دستی، مسابقات، موسیقی و سایر برنامه های سرگرم کننده در پارک ساحلی قشم برگزار می شود.

اگر شما هم دوست دارید در چنین شرایطی به قشم سفر کنید؛ بهتر است خرید آنلاین تور قشم خود را بصورت بلیط سیستمی یا بلیط چارتر تهیه نمایید.

جاهای دیدنی جزیره قشم

  • دره ستارگان قشم
  • دره تندیس های قشم
  • تنگه چاهکوه
  • جنگل حرا
  • جزیره ناز قشم
  • غار خربس
  • غار نمکدان
  • سد گوران

رزرو بلیط هواپیما تور داخلی قشم

رزرو بلیط هواپیما تور داخلی قشم

اگر شما هم قصد رفتن به جزیره قشم  و خرید بلیط هواپیما ارزان تور قشم دارید، سعی کنید بهترین زمان ممکن را انتخاب کنید . شما می توانید با خرید آنلاین تور قشم در زمان خود صرفه جویی کنید و همچنین اگر عجله ای برای رفتن به این جزیره زیبا ندارید می توانید از تور لحظه آخری قشم استفاده کنید. شما می‌توانید بین پیشنهادهای موجود در سایت ها ارزان ترین تور قشم را انتخاب کنید، خرید بلیط هواپیما تور قشم رفت و برگشت خود را نیز انتخاب و رزرو خود را نهایی کنید.

 

همچنین بیینید: 

بازدید از جزیره لارک، تجربه ای به یادمادنی از تور قشم

 

کشورمان ایران را بشناسیم و از زیبایی های فراوان آن لذت ببریم.  آژانس مسافرتی قصرشیرین سفر خوشی را برای شما آرزو دارد.  

اشتراک گذاری این مطلب در:
بلیط رفت و برگشت
ترانسفر به فرودگاه
ترانسفر به هتل

کشورهای مورد بازدید:

شهرهای مورد بازدید: