تور آنکارا

تعداد تورها: 1
نکته: برای مشاهده جزییات بیشتر تور بر روی لینک جزییات بیشتر کلیک کنید.

تور ترکیه 2 شب و 3 روز آنکارا ANK302 (پرواز پوینت) تور ترکیه 2 شب و 3 روز آنکارا ANK302 (پرواز پوینت) از - تومان
تور ترکیه

تور ترکیه 2 شب و 3 روز آنکارا ANK302 (پرواز پوینت)

اعتبار از1398/11/15 تا 1398/12/8

               27/02/2020   -   04/02/2020

جزییات بیشتر دریافت پکیج

آنکارا پایتخت ترکیه و بزرگترین شهر این کشور بعد از استانبول در ناحیه آناتولی مرکزی واقع شده است. آنکارا شهر نسبتا مدرن و مرکز مدیریتی , سیاسی و اداری ترکیه است و همچنین دانشگاه های بزرگی در خود دارد و به همین دلیل آنکارا جمعیت زیادی از دانشجویان و کارمندان دولتی را شامل میشود.

 پایتخت ملی ترکیه خانه بسیاری از دیپلمات های خارجی و کارکنان سفارت های مختلف است به همین دلیل آنکارا شهر خدماتی ارائه میدهد که شاید در شهرهای دیگر ترکیه کمتر دیده شود. آنکارا اهمیتی تاریخی و نمادین برای ترک های سکولار این کشور دارد , شهری است که دوره جدیدی از ترکیه در آن شروع شده است.

تور آنکارا


با وجود اینکه ، آنکارا پایتخت ترکیه شهر نسبتا بزرگی است ، اما میتوانید مناظر مهم آن را یک نصفه روز و البته با عجله ببینید. تعداد زیادی از بناهای تاریخی آنکارا یا در بخش بالایی حصار باستانی آنکارا قرار دارند یا اطراف آن ، مثل موزه تمدن های آناتولی آنکارا . آنکارا نماد استقلال , توسعه و ارزش های غربی است.

به دلیل وسایل حمل و نقل عمومی خوبی که آنکارا دارد اگرچه بسیاری از توریست ها از این شهر برای رسیدن به قونیه و سرزمین تاریخی کاپادوکیه استفاده میکنند ولی آنکارا جاذبه های گردشگری فراوانی نیز دارد.تور آنکارا

وضعیت آب و هوایی آنکارا

شهر آنکارا به دلیل ارتفاع از سطح دریا و موقعیت جغرافیایی خود تابستان های گرم و خشک و زمستان های سرد و برفی دارد . میانگین درجه هوا در تابستان به طور معمول بین 27 تا 36 سانتیگراد و در زمستان بین 3 تا منفی 10 درجه است.

بالاترین درجه هوای ثبت شده در تابستان 41 درجه سانتی گراد و سردترین دمای هوای ثبت شده در زمستان 21 درجه زیر صفر است. آنکارا چندین مکان دیدنی و تاریخی دارد و اکثرا نزدیک منطقه توریستی اولوس واقع شده اند.

قلعه آنکارا موزه رحمی کچ , موزه تمدن های آناتولی , مسجد حاجی بایرام , معبد آگوستوس و حمام های رومی تنها گوشه ای از مکان های تاریخی این منطقه هستند

خدمات تور آنكارا : بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر ، ترانسفر فرودگاهی، صبحانه به تعداد شب های اقامت، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی

مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری آنکارا را اینجا ببینید

تور آنکارا
را با آژانس مسافرتی قصرشیرین تهران تجربه کنید
تور آنکارا - تور ارزان آنکارا - تور لحظه آخری آنکارا - تور آنکارا زمستان 95 -  تور ترکیه آنکارا - تور آنکارا 95

نظرسنجی

قصر شیرین
Rated 0.0/5 based on 501058 reviews