تور پکن شانگهای

تعداد تورها: 1
نکته: برای مشاهده جزییات بیشتر تور بر روی لینک جزییات بیشتر کلیک کنید.
برای مشاهده اطلاعات پروازهای داخلی و خارجی اینجا را کلیک کنید.

شانگهای با جمعیت بیش از 23 میلیون (همراه با بیش از 9 میلیون مهاجر)، بزرگترین و توسعه یافته ترین شهر در چین است.

شانگهای در دهه 1930 بزرگترین و مرفه ترین شهر خاور دور محسوب می شد. شانگهای در 20 سال گذشته، بدل به شهری جذاب برای گردشگرانی از سراسر جهان شده است. جهان بار دیگر چشمان خود را در زمان برگزاری نمایشگاه اکسپو 2010 به شهر شانگهای باز کرد، که بیشترین تعداد بازدیدکننده را در تاریخ برگزاری این نمایشگاه، در خود ثبت کرد. شانگهای یکی از مهم‌ترین بنادر چین به حساب می‌آید. شانگهای شهر غول آسا و لبریز از جمعیت. رابط میان چین و دنیای خارج. شهری که حزب کنونی چین در آن پایه‌گذاری شد. شانگهای به شهر جنگل آسمانخراشها معروف است. شهر روشنفکری و کارگری با ۲۵ دانشگاه و موسسه دانشگاهی. شانگهای در کرانه چپ رودخانه هوانگ پو در جنوب یانگ‌تسه قرار دارد با فاصله اندکی از اقیانوس آرام و نامش به چینی بر فراز دریا معنی دارد.

تور پکن شانگهای

تور پکن شانگهای را با آژانس مسافرتی قصرشیرین تجربه کنید


ده جاذبه برتر گردشگری چین را در اینجا ببینید

پکن ، پایتخت پرجمعیت ترین کشور جهان، یعنی جمهوری خلق چین است. پکن  با جمعیت حدود 21.5 میلیون نفر، دومین شهر پرجمعیت جهان پس از شانگهای می باشد. همچنین پکن ، تا زمان تشکیل جمهوری در سال 1911، پایتخت سلسله های مینگ و کینگ نیز بوده است. پکن، مرکز سیاسی، آموزشی و فرهنگی کشور بوده و به همین منوال، مراکز تاریخی و مؤسسات دولتی و فرهنگی مهمی در آن قرار دارند.
مشخصه  شهر پکن ، اقلیم صاف و خشک آن است. در سراسر شهر پکن  تنها سه تپه دیده می شود (جینگ شان در شمال شهر ممنوعه) و کوه از سه طرف، شهر پکن را محاصره کرده است. همانند پیکربندی شهر ممنوعه، پکن نیز جاده کمربندی دارد که در حقیقت مستطیلی بوده و به مرکز شهر رسیده و می تواند نقطه شروع خوبی برای رفتن به شهر باشند. در پس این جاده کمربندی، مهمترین جاذبه چین ، یعنی دیوار بزرگ قرار دارد که میزبان گردشگرانی از سراسر جهان بوده و پکن میزبان خوبی برای آن دسته از مسافرینی است که به دنبال خیره شدن به یکی از سازه های بادوام و به یاد ماندنی ساخت بشر هستند.

تور پکن شانگهای

نظرسنجی

Rated 2.9/5 based on 720 reviews

تورهای مرتبط به پکن شانگهای

تور پکن شانگهای

قصر شیرین
Rated 4.8/5 based on 11200 reviews